2733
2734

بامادرشوهرم تویه اپارتمان زندگی میکنیم تادعوت نکنه نمیرم شام ونهار تازه اونم یکی درمیون گاهی بهونه میارم نمیرم .وقتیم میرم ساعت ده ونیم شام میخورن منم میمونم همون ساعت شوهرم اومد میرم ظرفارو اماده کرده شامم گذاشته سفره رو بازمیکنم ظرفاروهم میشورم همیشه میگ بذار من کف بزنم تواب بکش ظرفارو.من اکثرا قبول نمیکنم اماگاهی میاد .بنظرتون کارم زشته؟

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای اون یارو صلوات بفرستید 😐

😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اول قل هوالله و صلوات بفرستید همه بعد نظر بخونید

اون ول کرده شما ول نمیکنید

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2738
برای اون یارو صلوات بفرستید 😐

یعنی سرعت عملت منو کشت بخدا😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
😃😃😃😃

ای بابا راحب نظرسنجی من جوا ب بدید خخخ

2706