2733
2734
عنوان

بد گفتم؟

206 بازدید | 25 پست

منو عروسمون رابطه خوبی تقریبا داریم بعدش ی دوستی داره مرتب زنگ میزنم در مورد پسری که میخواد ازدواج کنه ساعت ها صحبت میکنه الان بیشتر از یک ساله ایطوره بعدش همیشه هم برای من و داداشم تعریف می‌کنه منم تصمیم گرفتم جدیدا به جای اینکه هی فکرمو بزارم روی زندگی های بقیه و هی بقیه رو تجزیه تحلیل کنم به خودم بیشتر فکر کنم درباره فیلم و سفر صحبت کنیم بعد امشب دیدم داره جریان دوستشو میگه بعد زنگ ..منم گفتم بنظرم تو تمام راهنمایی های ممکن رو کردی واقعا همه جوره هواشو داشتی وقتی گوش نمیده دیگه بیشتر این روی این موضوع وقت نزار من خودم وقتی دیدم برای طرف کلی وقت گذاشتم و بازم کار خودشو می‌کنه میکشم کنار بازم تپ هرطور خودت میدونی من جدیدا گفتم کمتر خودمو درگیر کنم وقتی مطمئن شدم طرف واقعا همه جوره کمک کردم بازم کار خودشو می‌کنه اگر بدین جقدر بدش اومد من اصلا خودمو درگیر نمیکنم تو خودت اینطوری گفتم نه منم درگیر خاصی نمیشم اما خب ی موضوع صحبت بیش از حد زیاد حوصلشو ندارم ممکنه تو حوصله داشته باشی گفت اره من دارم تو اگر نمیخوای برو کامل خودتو عوض کن بعدم داداشم الان سرکاره شب کارع زنگ زده بین حرفاش صداشو شنیدم رفت زنگ زد که اینطور به من گفت!

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

😭😭😂😂😂😂😂😂😂😤😤

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊
2738
فکر کنین جا نگرفتش داداشم شب کار زنگ زد اینارو گفت بعد میگه من خودمو درگیر نمیکنم

عزيزم خوب گفتي. اگه خيلي خوشش مياد درگير شه خوب بشه. چرا مخ شما رو ميخوره با حرفاش؟ حق با توئه عزيزم

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2706