2733
2734
عنوان

بچه ها سرما خوردم چی بخورم🤒😷

128 بازدید | 19 پست

باردارم دماغم زکام و گلومم درد چی بخورم خوبه برام ی چی بگین ضرر نداشته باشه😭

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسط تابستون سرما خوردی🤔

از کولره

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊
2731
بخور بده، عسل و ابلیمو بخور

عسل و ابلیمو خوردم انگار بد تر شد

سفکسیم فکر کنم برا خانم های باردار بی ضرر باشه

ولی بنظرم برو نرم افزار  pezeshket رو از بازار دانلود کن اونجا دکتر داره ویزیت آنلاین میکنن یسری از دکتراشم رایگان ویزیت میکنن به خواست خودشون میتونی ب اونا پیام بدی و بگی تا بهت بگن چی بخوری بهتره

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
برای بینی بخور بده برای گلو هم عسل و آبلیمو تازه و آویشن مصرف کن

اویشن خوب نیست واسه بارداری وگرنه بخورم خوبه خوبم درمانم همیشه با اویشنه

2738
اویشن خوب نیست واسه بارداری وگرنه بخورم خوبه خوبم درمانم همیشه با اویشنه

آب نمک قرقره کن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
آب نمک قرقره کن

اونم دارم همش انجام میدم انگار هی رفته رفته داره بد تر میشه اخه

عفونت کرده شاید

عفونت ک دارم چند وقته هی اب نمک و اینا قرقره میکردم میخوردم حالا درد گرفته نشستم جلو کولر از بس گرممه سرماخوردم

عفونت ک دارم چند وقته هی اب نمک و اینا قرقره میکردم میخوردم حالا درد گرفته نشستم جلو کولر از بس گرمم ...

برید دکتر 

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706