2726
شانس من ک همیشه تور پوسیدس 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂 آره باید یه تاپیک بزنم بگم نی نی سایتیا شما که همتون شوهرا ماشالا شرکت نفتیو، کارخونه دارو دکترن بیزحمت آدرس مغازه ای که ازش تور خریدینم بگین😂😂😂😂😂

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
نه نرفته،دیگه بایداحترامشوداشته باشم😂😂 مسجدنمیبره،ازطرف سپاه میریم،اره بسیجیای فعال میریم،مختلط ف ...

باوو منم خودم مذهبیم 😂😂منتهی اهل دل 

عههه چطور بسیج‌فعال شدی؟بعدا فایده داره واست؟

جدی سفراتون‌مختطلته که میبرن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باوو منم خودم مذهبیم 😂😂منتهی اهل دل  عههه چطور بسیج‌فعال شدی؟بعدا فایده داره واست؟  جد ...

عاقا مگه گودبای پارتیه که مختلط باشه😓😂

بسیجیم بسیجیای قدیم😓

یادمه پسره بنده خدا از دسشویی که دراومد با یه گروه دختر روبرو شد😓 طفلک هول کرد برگشت تو دسشویی😂😂😂😂

بعد اینا😒

عاقا مگه گودبای پارتیه که مختلط باشه😓😂 بسیجیم بسیجیای قدیم😓 یادمه پسره بنده خدا از دسشویی که در ...

😂😂😂😂بابا این دختر میگه مال ما مختلطه 😂😂😂منم تعجبیدم 😂😂😂😂😂😂

2728
باوو منم خودم مذهبیم 😂😂منتهی اهل دل  عههه چطور بسیج‌فعال شدی؟بعدا فایده داره واست؟  جد ...

بسیج فعال ازاین نظرکه مسئولیت دارم،کارای ثبت نام وایناروانجام میدم،،فایده که مگه استخدام سپاه یاحوزه بعنوان سابقه تأثیرداره،برای پسراسربازیشون کم میشه،،بیشتربخاطرکارای مذهبی میرم،محیطش ارامش داره،،چون مایه پایگاه هستیم بعنوان کاروان آزادازطرف سپاه میریم

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
😂😂😂😂بابا این دختر میگه مال ما مختلطه 😂😂😂منم تعجبیدم 😂😂😂😂😂😂

بیا معلوم شد از اون مذهبیا نیستن😂😂 از این مذهبیان😉😂😂😂

بسیج فعال ازاین نظرکه مسئولیت دارم،کارای ثبت نام وایناروانجام میدم،،فایده که مگه استخدام سپاه یاحوزه ...

راستی اون تاپکت که نوشتی تسبیحم‌پاره شد و داشتم قکر میکردم طرف یه سفر نظامیم داره همین پسره بود داشتی درموردش فکر میکردی؟

ماچون درزمان کرونافعالیت داشتیم بهمون هدیه دادن سفررو،بخاطرهمین باحاج اقای مسجدوایناباهم میریم،،مگه کاروانای کربلاجداجدامیرن زن ومردا؟؟؟?

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.

😂😂😂😂بیا داره میگه کاروان ما از طرف سپاه میبره مختلط اهل دلن 😂😂😂😂حالا شهر ما اینطوری نیس بخشکه شانس 😂😂😂😂😂

ماچون درزمان کرونافعالیت داشتیم بهمون هدیه دادن سفررو،بخاطرهمین باحاج اقای مسجدوایناباهم میریم،،مگه ...

اره شهرما مختلط نمیبره بخشکه شانس 😂

ایشالا کی میرین؟راستی سفرش رایگان رایگانه؟

ححخخ

خخخخه خه و😓یه ناظم داشتیم اینجوری بودتو اردو

خواهرا هدایت شن به سمت چپ😓

حرکت کن خانوم 😒 اون تهیه نیشتو ببنده مرد نامحرم هست😒 مگه من با تو نیستم😒 بکش جلو😒 فلانی میکشی جلو یا بیام بکشم😒😓🔫😑 

ماچون درزمان کرونافعالیت داشتیم بهمون هدیه دادن سفررو،بخاطرهمین باحاج اقای مسجدوایناباهم میریم،،مگه ...

درسته نه شوخیه بابا 

مهم دله😉😂

😂😂😂😂بیا داره میگه کاروان ما از طرف سپاه میبره مختلط اهل دلن 😂😂😂😂حالا شهر ما اینطوری نیس بخشک ...

😂😂بچه کجایین اینقد با صفاین😂😂😂😂

2706