2733
2734
عنوان

بچه ی بد غذا.. ☹

133 بازدید | 23 پست

سلام مامانا

وقتتون بخیر

پسر من یه سالشه با وزن ۱۰ کیلو ..

قدشم ماشالا بلند ۸۴cm

خیلی بد غذاست

بیشتر شیر خودمو میخوره

سوپ درست میکنم بازی بازی کلی طول میکشه یه پیاله کوچیک بخوره

شیرینیجات رو بهتر میخوره باز

مثل فرنی 

سرلاکم اصلا نمیخوره 

موندم چکار کنم بهتر بشه

خیلی لاغر ب چشم میاد

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسرمن نوزده ماهشه یازده کیلوعه

بهداشت یا دکتر میبری چی میگن‌؟

نسبت ب قدش چطوره

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
گشنش شه خودش میخوره

گاهی ب میل خودش بزارم کل روزش یه وعده میشه !!

البته ب جز شیر خودم

2738
غذای سفره چرا نمیدی؟ سوپ برا یه سال اخه

غذای سفره هم کمو بیش میخوره

اما نه زیاد

الان این یارو میاد یه صلوات و یه فاتحه میگه بفرستین

چرا

کدوم یارو

غذای سفره هم کمو بیش میخوره اما نه زیاد

دیگه باید غذای سفره بدی کلا

سوپ که برا یه سال غذا نمیشه

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
بهداشت یا دکتر میبری چی میگن‌؟ نسبت ب قدش چطوره

قدش بلنده خیلی خیلی شلوغه بخاطرهمین چاق نمیشه از۹ماهگی راه میره خیلی ام حرف گوش کنه میگم بخورمیخوره میگم دیگه نمیخوری میگه نه.درسته وزنش کمه نسبت به سنش عوضش نسبت به سنش خیلی فرزه خیلی ام باهوشه زیادنگران نیستم چون دکترگفت طبیعیه عوضش بعداخوشتیپ میشن 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706