2703
2553
عنوان

دعای نفرین فوری ک بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 78009 بازدید | 95 پست

لعنت بر شیطون

۱۵ بار بگو

۱۰ تا دم و بازدم انجام بده

دو لیوان اب خنک بخور

یکم قدم بزن

یه لباس راحت بپوش

صد در صد تضمینی جانم

بیخیال،دنیا چقدر بلنده که بشینیم لعن و نفرین این و اون

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برات ختم صلوات میزارم ختم بخیر بشه کسی رو نفرین نکن انرژی منفیش انقدر زیاده خودتم درگیر میکنه ...

خدا تاحالا جوابشو نداده 

نمی‌دونم چرا جواب کاراشو نمیده 

ظالم سالمه 

🌺حسابم زِ همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست🌺
2720
لعنت بر شیطون ۱۵ بار بگو ۱۰ تا دم و بازدم انجام بده دو لیوان اب خنک بخور یکم قدم بزن یه لباس را ...

نمیتونم کسی تو شرایط من نیس فقط میتونم نفرین کنم هرچند ک نفرینم نمیگیره

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

داداش بیخیااااال بخدا پشمای ملائک میریزه از کارت تک ب تک تاپیکا اولین پستی لنتی چیکا میکنی تو😕😕😂

جان جانانم که هم جانی و هم جانان من😍برا سلامتیم یه صلوات میفرستین خاله جونیا😘😘 منم براتون تو شکم مامانیم دعا میکنم🤲😇خدایا شکرت😊
میخوام آدرس دعا نویس بدم بهت 

جواب میده یعنی؟

برای جذب معشوق؟؟؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2714
نمیتونم کسی تو شرایط من نیس فقط میتونم نفرین کنم هرچند ک نفرینم نمیگیره

آخه شما با این حس ششم قوی😍و به این ماهی

اصلا در شانتون هست نفرین؟؟؟دل فریب جآنم

آروم باش

تو خیلی قشنگی

مراقب قشنگیات باش

نفرین نکن فقط صبور باش و هیچی نگو به وقتش خودش تقاصشو پس میده نفرین دقیقا ب خودت برمیگرده و زندگیتو& ...

زندگیمو پاشونده دیگ تحملشو ندارم 😭😭😭

امروز میخواستم خودمو بکشم

خدا تاحالا جوابشو نداده  نمی‌دونم چرا جواب کاراشو نمیده  ظالم سالمه

میفهمم چی میگی ولی صبر داشته باش

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706