2726
عنوان

بچه ها بیاید تروخدا خیلی میترسم..

350 بازدید | 35 پست

دوست شوهرم البته خیلی صمیمی نیستن ولی تو چتاشون دیدم که دوسا شوهرم چتای خودشو با ی دختره ای برای شوهرم فرستاده بود چتای بدی هم بود عکس ...ناجور بود و حرفای بدی با دختره زده بود ...شوهرم منم هیچی نگفته ...حالا این دوستمون زح هج داره و اتفاقا با زنش دوستم ..بچها میترسم روی شوهرم اثر بزاره بگید من چیکار کنم ..البته شوهرم چند باری گفته که خوشش نمباد از این دوسش ...💭💭💭بگم ک دیدم چی فرستاده ؟

صد در صد اثر میذاره مطمعن باش

رابطه تون رو کم کن باهدشون

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شوهرم یه دوست اینجوری داره ازش متنفرمممم خودش خرابه ولی شوهرم تو فاز این چیزا نیست ولی باز میترسم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

سریع رابطتونو قطع کن به مرور زمان اثر میذاره

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
ببین نمیتونیم تو یه ساختمونیم 

باور کن تاثیر میذاره

خودت با حرفات یه کاری کن شوهرت خودش ازین دوستش زده بشه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706