2737
2734

یه قل هو الله و ی صلوات برام بفرستید🥺😭

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم سس سالاد سزار درست کردنش کار خیلی سختیه، برای شروع اصلا باید بری یه ماهی خاص تهیه کنی که توی تهران به اون گندگی به زور و بدبختی گیر میاد. من خودم بیخیالش شدم. 

ول کن بزرگوار.
2738

سس خردل +پودر سیر فراوون+ابلیمو+روغن زیتون+مایونز

نمک فلفل...یه خورده ام پنیرپارمسان اگه داشتی بزن

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
عزیزم سس سالاد سزار درست کردنش کار خیلی سختیه، برای شروع اصلا باید بری یه ماهی خاص تهیه کنی که توی ت ...

نه بابا من زیاد درست میکنم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2706