2703
2553
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 125 پست
من خیلی زیبام وقتی ب خودم میرسم همه نگاها بهمه شوهرم هم قدمه ب خودش زیاد نمیرسه معمولیه حتی خواهرم ا ...

خودتم می دونی این فکر ها اگر ب واقعیت ام برسه به بیراهه میکشه...

برخودش نمیرسه برو اون لباس ک خودت دوست داری تن کنه بخر براش وفتی پوشید حسابی ذوق کن بگو وای همون شد ک میخام چشم نخوری....

بهت قول میدم دفعه های بعد تو خرید فقط از تو بپرسه چی بخرم..

در مورد مو یا حمام رفتن اون موقع ک حموم رفته و مثلا افتر شیو زده اومد کنارت بگو داری چی شدیا به به چه بویی، خیلی دوس دارم این بود و

باز قول میدم  بیشتر ب حمام و اینا بها بده

حتی افتر شیو و مام نداره بخر خودت بگو از بوی این خوشم اومد برات گرفتم ک بزنی برام،بعد ک از حموم اومد بپر بغل کنش بگو بعد حموم ی چیز دیگه میشی ...

کلا مردا عاشق تعریف هستن میشه  عاشق و شیفته ت

دیدی بعضی خانوما زیبا نیستن ولی شوهر پروانه س دورش خب چحوربه؟ اون زبون ب سیاست داره...

بگما خواهرت اصلا حرف درستی نزده، درستش اینه زن از قیافه سرتر باشه چیز غیرعادی نیست.

۳بار تعلیقی ام،از من بترس
اره باخواهرام خوبه تو جمع خونوادم خوبه ک من ناراحت میشم میگم چرا با من بد رفتارو سرده کنار اونا میگه ...

اره چون اونا کاری ب کارش ندارن و سخت نمی گیرن...سخت گیری لازمه اره اما اونم ب اندازه نه ک طرف زده بشه دور بشه از آدم...

خوب کاری می کنی من اکثرا هستم نی نی سایت سوالی راهنمایی بخدا چون خود منی ، هستم در خدمت دوستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ی چیزی ام بگم آدم خوبه گاهی خودش رو جای طرف مقابل بزاره مدام کن و کاستی بزنی سرش زده میشه...خب اگر یکی بیاد  مثلا بگه قرمه سبزی فلانی از تو خوش مزه تره و مدام بگه، شمام ته دلت ناراحت میشی از اون طرف

هیچی نیست قول میدم شوهرت اگر طبق این چیزا ک شما گفتی کپی شوهر منه و خیلی بهتر میشه...توکل بخدا باشه

خودتم می دونی این فکر ها اگر ب واقعیت ام برسه به بیراهه میکشه... برخودش نمیرسه برو اون لباس ک خودت ...

از این متنی ک فرستادی اسکرین شات گرفتم ک یادم باشه و انجام بدم، اینا رو نوشتی یاد اوایل رابطمون افتادم ماخیلی باهم خوب بودیم شبا میگفت بدو بیا سرجات دست کنم تو موهات تا خوابت ببره ولی الان انقد خستس یکم دست تو موهام میکنه بعد خواااابش میبره، بوی افترشیوشو دوس داشتم اونم میدونه همیشه ازش میزنه میاد میبوسم میگه این بویی ک دوس داری، اونروز فکر میکردم من چطور تعریفشو میکردم قبلا؟ چطور وقتی دانشجو بودم و توجیبی کمی داشتم براش کادو میخرم ولی الان حقوقش دستمه ولی میگم ندارم بخرم، زمستون کاپشنش واقعا داغون بود قلکمو شکستم براش ی کامشن خریدم و شب اومد خونه سوپرایزش کردم باورش نمیشد همش جلو ایینه بود اخرای زمستون مامانش اینا اومدن پیشمون پوشیدش ب بهونه اینکه بیرون سرده ب مامانش گفت ببین اینو خانومم خریده من خیلی تعجب کردم گفتم خب ی کاپشنه چرااینجوری کرد، شماراست میگی منم خیلی چیزا انگار یادم رفته

2456
اره چون اونا کاری ب کارش ندارن و سخت نمی گیرن...سخت گیری لازمه اره اما اونم ب اندازه نه ک طرف زده بش ...

حتماازت میپرسم حتما تو نمیدونی چ حسی رو تو قلبم داری زنده میکنی من چندسال گذشته رو ب اندازه هزار،سال فراموش کردم

از این متنی ک فرستادی اسکرین شات گرفتم ک یادم باشه و انجام بدم، اینا رو نوشتی یاد اوایل رابطمون افتا ...

دقیقا حرفم همینه، خوشبختانه منم خواهرم تلنگری زد ک منم دیدم منم با اوایل فرق کردم....

خستگی بیش از حد ایشون و دست خالی بودن شما همه فعلا شرایط جامعه شده خدا نگذره ازین صاحب منصب دولت و مملکت... ولی خوبه توی همین وضعیت ما هم در حد توان از این کارها باید کنیم عشق رو باید زنده نگه داشت...

موفق و خوشبخت باشی دوستم 

امید دارم بهترین بازخورد بگیری از پیامکت

حتماازت میپرسم حتما تو نمیدونی چ حسی رو تو قلبم داری زنده میکنی من چندسال گذشته رو ب اندازه هزار،سال ...

خیلی خوبه خوشحالم از این بابت، همینطور خودت باید این حس رو تو دل شوهرت زنده کنی و روز ب روز خوشبختی رو بیشتر حس کنید ان شالله

2714
دقیقا حرفم همینه، خوشبختانه منم خواهرم تلنگری زد ک منم دیدم منم با اوایل فرق کردم.... خستگی بیش از ...

پدرش حمایتمون مبکنه از نظر مالی ماهیانه بهمون پول میده شوهرمم درامدش خوبه ولی ولی ولی انقدررر خرج من میکنه میگه تا میتونم برای تو بخرم خودم نمیخوام با حرفت موافقم انقد اوضاعو بد کردن ک شاید شوهرم از استرس بیشترکار میکنه اونروز بهم گفت از وقتی پسرم دنیااومده دوس دارم کار کنم فقط ک اون ایندش تامین باشه ، براش مسیج فرستادم الان چقد حس خوبی دارم ممنونم ازت عزیزم

خیلی خوبه خوشحالم از این بابت، همینطور خودت باید این حس رو تو دل شوهرت زنده کنی و روز ب روز خوشبختی ...

زندگیه منم عین استارتر و اوایل زندگیه شماست من هر چی تعریف میکنم هر چی خوبی میکنم ازم دور میشه.مشکله من اینه اصلا با من حرف نمیزنه هیچیشو چه خوب چه بد نمیگه همیشه همه چی رو از دیگرون میشنوم دارم کم کم متنفر میشم ازش

پدرش حمایتمون مبکنه از نظر مالی ماهیانه بهمون پول میده شوهرمم درامدش خوبه ولی ولی ولی انقدررر خرج من ...

وای چه خوب پس شوهرت عین شوهرم بشدت بفکر بچه  و آینده ش هست چقدررخوبه مرد مسئولیت پذیر و کاریه ابن عالیه... خدا تنش رو سالم نگه داره براتون. 

فدات عزیزم  شمام دعا کن من و شوهرم و پسرام عاقبت بخیر بشیم. 

فعلا صبح بخیر😅😚

زندگیه منم عین استارتر و اوایل زندگیه شماست من هر چی تعریف میکنم هر چی خوبی میکنم ازم دور میشه.مشکله ...

زندگی آره شبیه اما اخلاق شوهرت هم باید شبیه باشه ک این نسخه جواب بده، مشکل اصلی شما با شوهرت چیه الان؟ ابنکه محبت کلامی نداره یا چی؟

زندگی آره شبیه اما اخلاق شوهرت هم باید شبیه باشه ک این نسخه جواب بده، مشکل اصلی شما با شوهرت چیه الا ...

همه چیش عینه شوهر استارتره میگه دوست دارم همه کار برام میکنه ولی حرف نمیزنه هر چی بشه بهم نمیگه من از دیگرون میشنوم میگم بهشم میگه یادمنبود یا مهم نبود یا اخرم ببینه ناراحتم میگه حرفی ندارم بهت بگم😥😥😥

دیگه با رفتارش کاری کرده دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم من از خودم خیلی گذشتم براش.یه نمونش امروز بدن درد داشتم زیر کولر خوابیده بودم گفت زودتر میام بریم دکتر زود که نیومد بماند از در نیومده تو گفت اینجا رو از صبح  عزا خونه کردی اینقدر دلم شکست منی که همیشه در دسترسشم این همه سرویس میدم وقتی مریضم حقم نیست بخوابم؟منم لج کردن دکتر نرفتم ولی قهریم بهم گفت اینجا نخواب برو خونه بابات بخواب خوب شدی بیا حقه من اینه؟

زندگیه منم عین استارتر و اوایل زندگیه شماست من هر چی تعریف میکنم هر چی خوبی میکنم ازم دور میشه.مشکله ...

قشنگ معلومه خوابم میاد نوشتی مشکلم اینه بعد من گفتم مشکلت چیه...

خب من از شوهرت هبچی نمی دونم خب؟ ولی شوهر خواهر منم یهو پا میشه ۱۰شب بی اینکه ب اون بگه کجا میره، بیرون میره...

کلا شخصیتش جوریه ک دوست نداره جواب پس بده و کلا خیلی صبور و کم حرفه....

بعضی اخلاق ها ذاتی و نمیشه درست کرد اما اینکه شما میگی خوبی کردی و بدتر دور شده احتمال میدم زیادی محبت کردی زیادی دورش بودی برعکس استارتر ک گفتم نزدیکتر بشه ب شوهرش شما ی مدت عقب بکش، سنگین و خانومانه باش داخل خونه بزار کمی نداشته باشه شمارو، اینجا دو حالت داره یا پشیمون میشه و دنبال محبت شما می گرده، و ی حالت دیگ اینکه تو رفتار و اخلاقش فرقی دیده نمیشه اونجا دیگ یا مشاور یا شما همون عقب بمون، چون شما محبت میکنی و جواب نمیگیری و اون محبت کردن شما باعث توقع محبت هست،اینحوری ک شما زیاد دورش نچرخی اونم نجرخه حداقل اینه دلت نمی سوزه خوبی منو ندید.

2706