2726
عنوان

از شوهرم ناراضی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 125 پست
عه انگار اخلاق دامادمون تعریف کردی بااین تفاوت که ازهمون اولم نازنمیکشیدومحبت نمیکرد ب خواهرن وانکه ...

ایشالا برسیم دعا کن برام ، من محبتشو دیدم توجهشو دیدم گریه هاش برامو دیدم بی تابیش برای محبت و بوسیدن و دیدم حالا کشیده کنار و ب تنهایی دارم عادت میکنم خدا منو ببخشه گاهی مردای دیگه رو میبینم میگم کاش این شوهرم بود کاش اون بود، میترسم😔

آهان خب اینجوری فرق میکنه.یکم راحت طلبه!حتما باهم برید پیش مشاور اینجوری نمیشه که هی عذاب بکشی واقعا ...

بخدادیگه اشکمم نمیاد دلم سنگ شده عصبی شدم هیچکی حرفمو نمیفهمه انگار ی زن چهل سالم منی ک پر از شور و نشاط و جذابیت بودم الان حس میکنم زشتترین و احمق ترین ادم دنیام😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا بعضی وقتا ب خودم نهیب میکنم اروم باش دیگه چقد حرف میزنی محلم نمیده جلوش میرقصم سر بسرش میذارم گ ...

ببرش مشاوره اگه نیومد خودت باهاش حرف برن

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
2728

دقیقا داری شوهر منو توصیف میکنی اگه راهی پیدا کردی به منم بگو

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
ایشالا برسیم دعا کن برام ، من محبتشو دیدم توجهشو دیدم گریه هاش برامو دیدم بی تابیش برای محبت و بوسید ...

عزیزم ناراحت شدم واقعاسخته ان شالله خداکمکت کنه هرچی ب صلاحته برات پیش بیاد

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
یعنی چی؟البته ماهمون سرد و گرمه دقیقا چیزی ک هستیم 

البته شما چند ساله زیر سقفین.باهاش بیشتر حرف بزن.

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.
پیش کی باید دقیقا برم چی بگم چجوریه؟

عزیزم مشاور که توهمه ی شهر ها هست یه مشاوره ی خوب توشهرتون روانشناس پیداکن یه وقت بگیر اول تنها برو همه ی این حرفارو بهش بزن بعد اون کمکتون میکنه

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
بخدادیگه اشکمم نمیاد دلم سنگ شده عصبی شدم هیچکی حرفمو نمیفهمه انگار ی زن چهل سالم منی ک پر از شور و ...

گفتی بهت میگه دوستت داره وبرات تلاش میکنه پس حتما یه چیزی توی وجودت دیده یه چیزی مث زیبایی..فهم..شعور..درک..عاقل بودن.در ضمن شما قبل از همسر بودن یا مادر بودنت یه خانومی که باید برای خودت ارزش قائل شی یه دفتر بردار و همه ی ویژگیهای خوب خودتو توش بنویس اونوقت متوجه میشی که نه زشتی نه دور از جون احمقی.اول باید حال خودتو خوب کنی

من خیلی غصه دارم..هیچ مونسی ندارم...تو آسمون ستارس حتی اونم ندارم 😭
2706