2733
2734

سلام من چندین ماهه درگیرشم و خیلیم تاپیک زدم درموردش ولی امروز دایی شوهرم که عطاری داره بهم گفت همیشه چیزای گیاهی بهتر و بی ضرر هستن ،تازه اینایی هم که الان میگم برا ریزش مو وپوستم خوبه چون غیر ویتامین هیچی ندارن....😁😍😍😍

من تو ی دوماه ۱۲ کیلو چاق شدم بدون بازگشت 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من تو ی دوماه ۱۲ کیلو چاق شدم بدون بازگشت 

واقعاااا؟ 

چیکار کردییی بگوووو عزیزم

پرستارم از نوع مهربون😍💉💊  در حال خوندن زبان آمریکایی هستم  😉😉       و معتقدم  👈برای کسی ک میفهمد توضیحی لازم نیست و برای کسی ک نمیفهمد هر توضیح اضافه است✔
چطوری ؟ 

نمیدونم چند تا عرق داد اسمش خونساز بود اینجوری شدم 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

از الان بگم خوش بحال همتون

من میخوام لاغر بشم نمیشه.

سایزم۳۶ بود الان شدم ۴۴ و برای خودم غیرباوره. بخاطر اقدام ب بارداری چاق شدم.

الان حسرت قدیمای خودمو دارم

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
اگه شیرازی آدرس بده 

ن والا

2706