2703
2553

شماری...کم شده یا مشکل از ترازوهاست به نظرتون؟

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظرم ترازوی خونگی مخصوصا وقتی ناشتا باشی دقیق تره

چون تو بهداشت کلی لباس تنته و غذا و مایعات تو معدا و روده هستش

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
2714
اتفاقا دقیق تر از دیجیتالیه

شاید تایمی که رفتی رو ترازوی خودت،،خودتو وزن کردی گرسنت بود ....رفتی بهداشت سیر بودی...این برای من پیش اومده بود.مثلا تا غذا خوردیم نباید خودتو وزن کنی درجا

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
شاید تایمی که رفتی رو ترازوی خودت،،خودتو وزن کردی گرسنت بود ....رفتی بهداشت سیر بودی...این برای من پ ...

اتفاقا خونه بعد از شام و چای و میوه وزت کردن بهداشت گرسنه

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹
اتفاقا خونه بعد از شام و چای و میوه وزت کردن بهداشت گرسنه

من یبار گرسنم بود صبح زود بهداشت خودمو وزن کردم۳کیلو کمتر گفت،،،ظهر ناهار خورده بودم رفتم بیرون،یه بهداشت دیگه رفتم وزنم سرجاش بود😐

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

ترازو عقربه ای اشتباه میگه🙁منم دارم اصولا ذوسه کیلو اشتباه میگه😅

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
دوسه کیلوبالا یا پایین؟فکر نکنم بابا اینو نو خریدم

کمتر😅میرم روش خوش حال میشم😁البته من دوسال هست خریدم ولی ازش استفاده میکردم تا یه دفعه فکر رژیم افتادم الان ۴ ماهه که دارم استفاده میکنم 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706