2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک ت ج ا و ز

478 بازدید | 36 پست

خانما اصل مطلب اینه بیمار جنسی براش فرقی نداره چطوری خودشو تخلیه کنه با بی حجاب یا با حجاب پس الکی سر این مسائل بحث نکنید من بهتون پیشنهاد میکنم افراد بالای ۱۸ سال فقط خواهشا و اونایی که باردار نیستن و روحیه حساسی ندارن مستند ایکسونامی رو ببینن تا یکم از مدینه فاضله ای که درباره کشورهای غربی و آمریکا تو ذهنشون ساختن فاصله بگیرن طبق آمار رسمی آمریکا از هر پنج زن یه نفر مورد تجاوز قرار میگیره اونم نه از نوع بوسه یا دست درازی بلکه تجاوز کامل و همه آمار تو این مستند قابل راستی آزماییه و با مدرک ازطرف خود کشور آمریکاست و جالبه براتون بگم که تنها ۱۲ در صد از افرادی که مورد تجاوز کامل قرار گرفتن شکایت میکنم و فقط ۰/۷ درصد از این متجاوزین مجازات میشن! اینه اون جامعه ای که خیلی به زنها بها میده !!! نمیگم مشکلات کمه اینجا تجاوز نیست نه اصلا هست ولی باز همین قانون هایی که بعضیامون بد میدونیمش مصونمون کرده از خیلی تجاوز های وحشتناک ...بیمار جنسی همه جا هست همه جا ... 

خوبه که تاپیکتو تعطیل نکردی

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چیزه منظورم این بود قفل نکردی!! ببخشید اشتباه شد😂😂

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

متاسفانه اینجا اگر کسی مزاحمت جنسی براتون ایجاد کنه قانون حمایتت نمیکنه من به پلیس ۴ بار تماس گرفتم اما نیامدن

مرگ تمدن ها زمانی فرا می رسد که بزرگان مردم به پرسش های جدید آن ها پاسخ های  کهنه و تکراری می دهند 

خب مسئله اینه بعضی کشورها به ارائه امار پایبندن بعضی کشورها یا امار نمیدن یا امارشون اونقدر عجیبه که مرغ پخته خنده ش میگیره☹مسلمه که تو امریکا تجاوز وجود داره زیادم هست امریکاییها مردم نسبتا خشنی هستن درکل

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

فعلا که با مانتو شلوار میریم بیرون میگن تجاوز حقتونه!مثل آمریکاییا لباس میپوشیدیم که دیگه واسه خرید ماستم میرفتیم باید دو باز مورد تجاوز قرار میگرفتم بعد برمیگشتیم خونه!به قول یکی پراید رو‌با جگوار مقایسه نکنید 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

فقط مشکل اینجاست که اگه توی آمریکا و اروپا جریان و بگی بهت نمیگن خراب 

ولی اگه توی ایران بگی ....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خب مسئله اینه بعضی کشورها به ارائه تمار پایبندن بعضی کشورها یا امار نمیدن یا امارشون اونقدر عجیبه که ...

از نظر خشونت وحشتناکن من بعد دیدن مستند واقعا چند روز حالم بد بود 😩

کشورای پیشرفته اونجوریه وای بحال کشورایی مثل ما ، کلا تجاوز همه جا هست ولی تو کشور ما آمار درستی نداره کسی هم نمیتونه آماری در بیاره چون از ترس ابرو خیلیا نمیگن 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
فعلا که با مانتو شلوار میریم بیرون میگن تجاوز حقتونه!مثل آمریکاییا لباس میپوشیدیم که دیگه ...

نه به هیچ عنوان حق هیچ انسانی نیست مورد تجاوز قرار بگیره هر کی این حرفو بزنه از انسانیت به دوره

فقط مشکل اینجاست که اگه توی آمریکا و اروپا جریان و بگی بهت نمیگن خراب  ولی اگه توی ایران بگی . ...

عزیزم اونجا هم چون ازشون دفاع نمیشه افراد زیادی شکایت نمیکنن چون خیلی هزینه بردار هست این نوع شکایت 

از این دست مریض های جنسی همه جا هست ، ولی به مردای خارجی میگن چشم پاک به مردای ایرانی میگن هیز و مریض جنسی ! 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706