2737
2734
به جای اینجا یه سرچ گوگل میزدی به نتایج بهتری میرسیدی هااااااا من از زندگی شخصیش اون قسمت رابطش با ...

یه عده میگن مرگش طبیعی نبوده یعنی خودکشی هم زیر سر خانواده گلستان بوده یه جورایی ابراهیم گلستان دورش زده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه مصاحبه هست با ابراهیم گلستان اگه علاقه دارین پیداش کنین ببینین میگه اصلا هیچی بین ما نبوده کلا م ...

😔😔😔😔

من‌عاشق فروغ بودم

خیلی زندگی‌تلخی داشت

♡ خدایا شکرت ♡
2738
یه عده میگن مرگش طبیعی نبوده یعنی خودکشی هم زیر سر خانواده گلستان بوده یه جورایی ابراهیم گلستان دورش ...

واقعا؟ گلستان که عاشقش بوده. بعد مرگ فروغ رفته لندن. دیگه نتونسته تهران بدون فروغ رو تحمل کنه. اینا رو کاوه، پسر گلستان، میگفت.... من مستندشو دیدم. خیلی جالب بود... 

ولی خانواده گلستان مخصوصا لیلی با فروغ خیلی بدرفتاری میکردن و بهش سرکوفت میزدن...😣

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
واقعا؟ گلستان که عاشقش بوده. بعد مرگ فروغ رفته لندن. دیگه نتونسته تهران بدون فروغ رو تحمل کنه. اینا ...

فروغ یه نامه پیدا میکنه که گلستان به زنش مینویسه که فروغ اصلا براش ارزشی نداره. کلا بازیچه بوده انگار. 

به نظرت حق نداشتن باهاش بد باشن؟ قضیه یه زنه که اونده تو زندگیشون

من نمیخام قضاوت کنم. اونا همشون مردن به جز گلستان.  به من چه...

فقط چیزی که شنیدم رو گفتم و... 

تقصیر گلستان هم بوده دیگه. مرد زن دار رو چه به  دوست دختر بازی و عاشق شدن😑 

فروغ یه نامه پیدا میکنه که گلستان به زنش مینویسه که فروغ اصلا براش ارزشی نداره. کلا بازیچه بوده انگا ...

اره. دیدمش اتفاقا. بعد گلستان قانعش کرده بوده که اون نامه رو نوشته برا اینکه دهن خانوادشو ببنده..  و دوباره فروغ طفلک باهاش اوکی شده... فروغ واقعا عاشقش بوده دست خودش نبوده. اثار اون دوره فروغ و گلستان بهترینه. زمانی که با هم بودن. آخی☹☹

روزی هم که خودکشی میکنه با گلستان دعواش شده. 

واقعا؟؟؟؟  اینو نمیدونستم. فقط شنیدم مادرش گفت روز تصادفش با ماشین گلستان اومده خونه و خیلی عجله داشته که سریع بره استودیو که...‌ 

2706