2737
2734

فروغ بود بنده خدا

❤روز قدس ❤روزی است که باید به همه ابرقدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمّال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس روز حیات اسلام است. باید مسلمین به هوش بیایند. باید بفهمند قدرتی را که مسلمین دارند».القدس لنا🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق عشق.... از نوجوونی شعرو شروع کرد. و کتاب منتشر کرد. بع ا که رفت اروپا و بعد از اشنایی با ابراهیم گلستان متحول شد و شعراش عالی شد... و به جند زیبا ترجمه شد. مستند خانه سیاه هست رو هم ساخت و بهترین شد اون زمان...

ایام غم نخواهد ماند... 99/09/09 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. شکر
2738

من رمانشو دارم 

شهر آشوب

عاششششق شخصیت فروغم 

شعراشو خیییییلی دوس دارم

ازبچگی شعرمیگ تو۱۶سالگی ازدواج میکنه عاشق بوده البته و بچه دارم میشه ولی بعدش جدا میشن بعدها با ابراهیم گلستان اشنا میشه و اون دوران بهترین شعراشو میگفته تو۳۶سالگی تصادف میکنه و میمیره 

دقیقا متولد۸دی هستش مثله من😍

پیشنهاد میکنم اگه راجبش تحقیق داری‌رمان شهرآشوب راجب زندگی فروغ فرخزاد رو حتما بخونی

♡ خدایا شکرت ♡

من فقط میدونم تو خانواده سنتی و مستبد ی بود مخصوصا پدرش . بعد طلاق هم برای شوهر سابقش نامه میفرستاد وبراش حرف میزد به شدت نامه ها احساسی وقشنگن . شعرهاش خیلی قشنگ و میگن در این حوضه نابغه ای بود 

2706