2737
2734

سلام بچه ها اوایل فروردین ماه بود من توی ی گروهی عضو شدم دختر همسایمون هم عضو بود و تا اون موقع در حد سلام و علیک در ارتباط بودم همون روزی که عضو شدم اخر شب پیام داد که من فلانی ام همسایتون و کلی تحویلم گرفت روز بعدش عصر پیام داد من شب میام خونتون بعد شب که اومدن کلی سوال ازم پرسیدن از سن و درس و اخلاقم و لباس پوشیدنم منم جواب میدادم روز بعدش عصر مامانش زنگ زد گفت میخوایم بیایم خواستگاری دخترتون مامانمم گفت باشه بزارین ببینم دخترم چی میگه منم از ازدواج بدم میاد من خودم مذهبی ام ولی شوخ طبع و مهربونم گفتم جوابم منفیه نمیخوام فعلا به ازدواج فک کنم حالا از اون روز تا به الان دخترشون فقط تحقیرم میکنه منم فقط به احترام اینکه همسایمونه بهش چیزی نمیگم راه به راه ازم میخواد برم خونشون منم خجالتی ام مخصوصا الان که اومدن خوستگاریم 

الانم الکی باهام دعوا کرد بلاکم کرد چن بار گفته کیک درست کنم منم گفتم بخاطر کرونا واسه کسی چیزی درست نمیکنم اگه کرونا تموم بشه واست درست میکنم الانم این بحث رو دوباره پیش کشید میگه الکی قول میدی و فلان با اینکه من بهش قول ندادم کیک درست کنم ببرم خونشون 

غمگین ترین دختر شوخ دنیام💘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
پسرشونم طلبه ست و خونواده خشکی دارن مامانمم میگه بلاک نکن زشته 

نمیخوای بلاک کنی سین نکن اصلا

هرچند بنظرم بلاک بهتره

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
کاری به همسایگی نداشته باش و یک بار برای همیشه بشونش سر جاش تو هم همسایه ای  دیگه ولی اون مراع ...

واقعا خستم کردن خونوادگی انگار واقعا عروسشونم چن روز اول که جواب منفی دادن دخترشون پیام داد که ما مهمان داریم الان پاشو بیا کمک کن 

غمگین ترین دختر شوخ دنیام💘
واقعا خستم کردن خونوادگی انگار واقعا عروسشونم چن روز اول که جواب منفی دادن دخترشون پیام داد که ما مه ...

از اونان که خیییییییلی پرو ان

اصلا کوتاه نیا 

از اولم نباید رو میدادی بهش

🌸یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم🌸         
2706