2733
2734
عنوان

بچه ها واسه رفیقمون دعا کنید

137 بازدید | 21 پست

حامله بود دردش گرفت ولی خیلی زوده الان دعا کنید چیزی نشه گفتم زنگ بزنه اورژانس راهنمایی بگیره گفت باشه بعدش پیام داد داره میره بیمارستان دعاش کنید

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

@بانوی_سرآشپز    

انشاالله چیزی نیست خوب بشی خود تو بچت سالم باشین

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
@بانوی_سرآشپز     انشاالله چیزی نیست خوب بشی خود تو بچت سالم باشین

چند وقتشه بارداریش؟؟

انشالله حالشون خوب باشه .تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته عزیزم خدا خودش یار و نگهدارشون باشه♥️

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقتشه بارداریش؟؟ انشالله حالشون خوب باشه .تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته عزیزم خدا خودش یار و ...

نوشته عزیزم بخون خودت

انشاالله خوب بشه من که نمیشناسمش ولی دلم سوخت ناراحت شدم اشکم در اومد 😢https://www.ninisite.com/discussion/topic/4471286/درد-دارم

2728
نوشته عزیزم بخون خودت انشاالله خوب بشه من که نمیشناسمش ولی دلم سوخت ناراحت شدم اشکم در اومد 😢 http ...

منم خیلی ناراحت شدم براش چون شوهرش هم ماموریته  و خانواده اش دورن ،،،،،انشالله ک خیره چیزی نشده 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2738
نوشته عزیزم بخون خودت انشاالله خوب بشه من که نمیشناسمش ولی دلم سوخت ناراحت شدم اشکم در اومد 😢 http ...

وای من دوقلوهامو‌ درست این هفته بدنیا اومدن 

بهش بگو اجازه نده زیاد معاینه اش کنم 

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
یه خبر خوب من خوب شدم😉 ممنون از دعاهاتون😍 @هیش

خداروشکر عزیزم😍خیلی خوشحال شدم

ایشالا به حق خانم فاطمه زهرا هم خودش هم بچش سالم سلامت باشن و چیزیشون نشه ره خدا توکل کن نگران نباش

منتظر خبرش بودی اینم خبر حالش خوب شده خداروشکر

خداروشکر

سلام صبح بخیر کی بیدار شدی؟

2706