2737
2734

منکه اتقد جیغ و داد میکنم تا ابروش بره بعدم اگه لازم شد یکی میزنمش...مورد داشتیم پسره لندهور از من تو خیابون کشیده خورده

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید

اتفاقا امروز ابجیم تعریف میکرد که یه پیرمرده توی تاکسی شروع کردی هی خودشو میمالیدی به این 

دیگه ابجیمم اعصابش بهم میریزه قاتی میکنه مرتیکه ی خرفت رو یه هل اساسی میده و فحش کشش میکنه 

ما هم همگی بهش گفتیم دستخوش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من محل نمی دم... حوصله ندارم. تو ماشین باشم شیشه ماشین میدم بالا 

من اصلا نمیتونم ساکت بمونم

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
2731
اتفاقا امروز ابجیم تعریف میکرد که یه پیرمرده توی تاکسی شروع کردی هی خودشو میمالیدی به این  دیگ ...

این جور ادما حقشونه

هیچی.خیلی مظلوم میشم.دلم برای خودم میسوزه

چرا مظلوم

2738

به نظرم بهترین کارم اینه که محل ندی بهشون اگه جواب بدی همه میریزن و فکر میکنن مشکل از خود آدمه میگن حتما یه کاری کرده که اینم ایجوری کرده 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
چرا مظلوم

شوهرم چادر دوست داره،منم سرمیکنم.بعضیا تو خیابون تیکه های ناجور میندازن ،انگار من مقصر وضع موجودم،نه شوهره میذاره چادر و بردارم،نه من میتونم تو خیابون باهمه دعواکنم.اه