2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرغ ترش مازندرانی😋

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

اینو مامانم درست میکنه دوست دارم ران مرغ و دوتیکه میکنه میذاره تویه مقدار روغن سرخ بشه نه زیاد ها بعد سیب زمینی دوتا درشت پوست میکنه چهارقسمت میکنه میندازه بعدم دوتا پیاز درشت چهارقسمت میکنه اونم اضافه میکنه بعدم که کمی سرخ شد سیب زمینی نیم لبوان آب میریزه درپوش میزاره بعد که آبش کمترشد بهش گوجه اضاف میکنه بعدم فلفل سیاه سالم و زردچوبه و نمک اگرم خواستی لوبیاسبز و ذرت وقت تزیین بریز

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

من ب این غذای مامانم میگم غذای عروسی ...پیاز فراوون خلالی خورد میکنع مرغو میزاره روش فلفل دلمع میریزه رو مرغ روغن میده بهشون زیرشو روشن میکنه ولی شعله ملایم...اصلا نباید قاطیش کرد تا پیازا نرم بشن بعد ک پیاا شل شدن بهش رب گوجه ادویه کاری فلفل سیاه زردچوبه لیمو خشک پودر...رنمک میده میزاره یکم دیگه سرخ شه ولی پیاز نسوزه بعد دوتالیوان اب بهش میدع میزاره خوب بپزه در اخرم زعفرون دم میکنع اضاف میکنع پنج دقیقه اخرم اب لیمو یکم میده بهش..اب لیمو اخر بهش بده ک رنگ خورشت خراب نشه..خیلییی خوشمزس فقط باید بزاری خوب غلیظ شه 

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕