2733
2739

بهترین سریال ترکی که تونستم ببینمش  هرجایی  یا بی وفا بود ... 

البته من از جم ندیدمش  من با صدای خود بازیگرا و زیرنویس فارسی دیدمش 

اما انگار قراره از پنج شنبه تو جم هم پخش بشه ولی شما همون ترکیشو ببین 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من سریال قسم و دیدم نصفه ول کردم  

من بعد از مدت ها اینو دیدم  وگرنه  بقیشونو فقط در حد  اینکه برم مهمانی ببینم کسی داره میبینه  منم باهاش ببینم دیدم 

ولی اینو خودم دان کردم  چون خیلی قشنگ بود به نظرم ...

اسمش هرجایی یا بی وفا هست ولی میگن تو جم قراره با اسم تردید پخش شه 

ولی دوبله جم مخصوصا واسه صدای پسره افتضاحه   تو اینستا کلیپشو دیدم خورد تو ذوقم 

من با زیرنویس دیدم ولی 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
من سریال قسم و دیدم نصفه ول کردم 

همون ک ریحان و امیر هستن ؟یکم تعریف کن ازش من تا اونجاییش دیدم ک ریحان میره تمیزکاری خونه ها و جمره زندانی اون پیرمرده شده 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
همون ک ریحان و امیر هستن ؟یکم تعریف کن ازش من تا اونجاییش دیدم ک ریحان میره تمیزکاری خونه ها و جمره ...

هیچی دیگه  امیر و ریحان دوباره عروسی میکنن و بازهم مشکلات دیگه  من فهمیدم اخرش ریحان حامله میشه و باید لچه شو سقط کنه وگرنه میمیره ولی نمیندازه 

هیچی دیگه  امیر و ریحان دوباره عروسی میکنن و بازهم مشکلات دیگه  من فهمیدم اخرش ریحان حامله ...

آهان ممنون خیلی اعصاب خرد کنه سریال همش با خودشون حرف میزنن ولی با طرف مقابل نه 😕

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2706