2737
2734
عنوان

جوش بدن🙄🙄🙄🤓

262 بازدید | 17 پست

بدنم از بلوغ تا الان جوش ميزنه کلافه شدم شوهرم همش ميگه چرا پوستت صاف ني چيکار کنم خوب شم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رو سین  اونقدر هس بزرگ بزرگ 

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
2728

من خوب بودم ولی بهمن به اینور جوش زدنام شروع شده😭😭😭

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738
باید بری دکتر تغذیه یا طب سنتی دارو بدن بهت جوشات که رفت با لایه بردار جاشونم از بین ببر

چه لایه برداریی؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
خوردی یا پوستی استفاده کردی؟ من به صورتم میزنم ،خیلی خوبه

خوردم چاره نداشتم اذیت بودم دوسه بار خوردم خوب شدم چند ساله نمیزنم. 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706