2733
2734
عنوان

من با این شوهرچیکار کنم یاخداااااا

288 بازدید | 11 پست

سلام

روزمو خراب میکنه ۹ صبح میره آژانس ۱۰ شب میاد از وقتی اومده روانیم میکنه کاری باهاش ندارم همش کوتاه میام

چند روزه اینجوری شده حرفای رکیک میزنه بی احترامی میکنه من گدا گشنه بی خانواده نیستم.(کارش آژانسه ماشین اش خراب میشه همش با پول من درست میکنه همه چی خونمو پدرم میگیره بخدا اغراق نکردم و دروغ نگفتم) .نشسته بود رو مبل سه بار گفتم بیا بغلم نیومد بعد رفتم اتاق اومده میگه به جا تو خروس میگرفتم سود میکردم منم از درد سنگینی گریه کردم انگار نه انگار

چرا اینجوری شده خیلی بی شخصیت شده

سرد شده ازم چیکار کنممممم دیروزم تاپیک زدم

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مردک خروس باز بیتربیت 

بگو بابات جیرشو قطع کنه از گشنگی کمرش بچسبه ب شکمش تا حرف مفت نزنه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

ولش کن  سعی کن خودت مستقلا شاد باشی  زیادی دو رو برمردا بچرخی اذیت میشن خانوما رو هم اذیت میکنن

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
بهش محبت کن شاید فشار روشه 

چجوری دیگه شام دسر نوشیدی همش اماده اس خودم مرتب خونه مرتب.چیکار کنم آخه بخدا نه مسافرتی نه جایی حالا ۳ روز تعطیلیم همه میره ویلا بابام.میگه کلید بگیر خودمون بریم هیشکی نیاد

چجوری دیگه شام دسر نوشیدی همش اماده اس خودم مرتب خونه مرتب.چیکار کنم آخه بخدا نه مسافرتی نه جایی حال ...

محبت کلامی چی؟ 

خب از این فرصت سه روزم استفاده کن دو تایی باهم باشین وقتی خودشم میگه شاید بهتر شد

2738
محبت کلامی چی؟  خب از این فرصت سه روزم استفاده کن دو تایی باهم باشین وقتی خودشم میگه شاید بهتر ...

چه استفاده ای میخاد بره سرکار سرکار که چه عرض کنم عیاشی دوتا زن برسونه مقصد