2737
2734

بهم نمیداد اون شمارشو الان رفته بود تو پارکینگ  به بهانه سیگار دیدم بیست دیقه با اون خطش انلاینه وقتی اومد گفتم با کی چت میکردی شمارتو دارم بهم نداد حالام میگه توهم داری گوشیی ندارم من دارم دیوونه میشم ازش کنار من درست نمیاد همش بیرونه پیامهای منو ج نمیده ولی برا بقیه خوب پاسخگو هست بهم خیانت کرده دوسدارم بمیرم نمیدونم چکار کنم توروخدا بهم بگین چمار کنم بخدا خوشگلم بهش محبت میکنم گیرم حتی بهش نمیدم نمیدونم چکار کنم

من چرا حرفتو نفهمیدم کودوم شماره

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

از کجا میدونی خیانت میکنه؟مطمئنی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وااا عزیززم چرا بمیری دور از جونت یه زن قوی باش اونی ک خیانت میکنه آدم حقیر و بدبختی هست اعتماد بنفس واسه ما زنا خیلی لازمه به اندازه کافی سعی دارن بهمون ظلم کنن،بعدش از کجا معلوم خیانت میکنه منم خودم دوتا خط دارم به هیچکی ام ندادم وقتایی ک حوصله کسیو ندارم اونو میزارم،خودت ناراحت نکن نزار حیاش بریزه

خدایا 
اکثر مردایی که خیانت میکنن خودشونم نمیدونن چه مرگشونه 😑 

سلوم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2738
سلام بر یدونه عشقم 😍  دسته گل محمدی به سایت ما خوش آمدی😂😂😂😂😂😂😂

😘😘😘

عزیزییییییی

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
چه خبرا چیکار میکنی؟ عروسم خوبه😍😂

خوبم عزیزم مرسی

عروستم خوبه مرسیییی

2706