2726
عنوان

راهکار بدید برای کوچیک شدن شکم

328 بازدید | 26 پست

هرچند واقعا شکم داشتن تا حد زیادی ارثیه،مثلا خانواده شوهرم به مادر شوهرم رفتن،هرچیم چاق بشن شکم نمیارن،مثل شوهر خودم

ولی من چاقم نیستم ،قدم ۱۷۰وزنمم ۷۵،دوبار زایمان کردم،شکمم نه ترک خورده نه شل شده،ولی نسبت به هیکلم بزرگه،از بچگی که لاغرم بودم این شکمو داشتم،حالا کوچیک تر بوده ولی بازم نسبت به هیکلم همیشه بزرگ بوده

کسی نمیدونه من شکم دارما،چون همیشه گن میزنم،صاف راه میرم،شکممو میدم تو ،و معمولا لباسایی میپوشم که روی شکمم چسبیده نباشن

ولی دلم میخاد کوچیک بشه،چیکار کنمممم

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حلقه بزن.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2728

کم کن حجم غذاتو شب سردی نخور مخصوصا دوغ و ماست 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

خودمونم توش موندیم😞

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
دراز نشست روزی ۱۰۰تا ۲۰ روزه معجزه میکنه

ده تاشم به زوؤر میرم،ولی یکی از اقواممون میرفت کمرش شدید مشکل پیدا کرد دکتر گفت بخاطر دراز نشسته

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

لایکم کنید بعدا بیام بخونم

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
ده تاشم به زوؤر میرم،ولی یکی از اقواممون میرفت کمرش شدید مشکل پیدا کرد دکتر گفت بخاطر دراز نشسته

یه بالش بزار زیر کمرت وقتی داری میزنی 

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
2706