2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکا قشنگه

ݦأ ڬۅݘيڬأ خڋأݦۅݧ ݕزڔڲہ💞___اون مویی کہ با رفتنت سفید شد رو رنگ کردم ، دیگہ برنگرد !😹___بی اعتنایی، یه انتقام خیلی شیکه🌟___مابدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار،حالاول کن نیست؛ هی میره، میاد میگه یه بوس بده😩___‏قتل عمد فقط دروغ گفتن به کسی که خالصانه هَمه حرفات رو باور میکنه!___توغماشون بودیم گفتن جبران میکنیم،تو خوشیاشون گفتن جات خالی🍂___انقدی ک دلمون میگیره شانسمون نمیگیره😐
2728
سلام با اجازه استاتر (نمیتونم تایپیک بزنم)ببخشید استاتر.لطفا کمکم کنید. چند وقت پیش تولدم بود و اول ...

عادی باش زیادم تو همه چی پانشی یه گوشه بشین برا خودت ولی سرسنگینم نباش

سلام با اجازه استاتر (نمیتونم تایپیک بزنم)ببخشید استاتر.لطفا کمکم کنید. چند وقت پیش تولدم بود و اول ...

عزیزم خواهش ولی خو تاپیک میزدی دبگه.الان حواس همه رو پرت کردی نظر ندادن برا من  

لنتیا عکس مانتو چرا میپاکید

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706