2733
2739
عنوان

خاطره ی دیدار اولین رابطه ی عاشقانتون،چی بود؟؟!!به چی ختم شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14950 بازدید | 266 پست
چه دلی بردیا کلک😅 ولی تجربه ثااااابت کرده یک دوست خوب،یک ازدواج خوب رو برات رقم میزنه😂در انتخاب د ...

😂😂اولین قرار اصلا ازش بدم میومد نمیخواستم باهاش حرف بزنم خدایی بعد ۲ سال دیدمش تازه اونجا شمارمو دادم باهام دوست شدیم چند وقت از رابطه مون گذشت دیدم چقد پسر باحالیه دیگه بعدش وضع مالیشو فهمیدم دیدم دیگه خیلی باحاله😂😂

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
آخی چه دلبرانه حالا اگه من بودم طرف کلی بارم میکرد😅😅😅

نه خداروشکر همون موقع دلش رفته بود😂

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂اولین قرار اصلا ازش بدم میومد نمیخواستم باهاش حرف بزنم خدایی بعد ۲ سال دیدمش تازه اونجا شمارمو د ...

😂😂😂😂😂الان شوهرتع؟؟؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2728
اره بعد ۶ سال دوستی الان ۴ ساله ازدواج کردیم

واااااااااای😍🙈ای ماچ

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

@موهیتا    

سایتی؟؟؟؟؟

انلاین شووووووو    

2738
گوشیم خاموشه روشن نیشه لعنتی الان دو روزه بذار برم سروقتش خصوصی بذار فعلا

خو حالا می مونم تا روشن کنی☹

من که خاطره خوبی از اولین دیدار نداشتم و تا سالها حالم بد بود. کاش افراد فقط به خودشون فکر نکنن و به همسرشون هم احترام بگذارند. ماره به هم معرفی کرده بودن و نمی تونستم حرفم رو بزنم چون ترس از قضاوت داشتم. البته سالها بعد این مسئله حل شد ولی خاطره بد اون اتفاق تا مدتها در ذهن من بود.