2733
2734

راضی هستید؟

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ساید دوو دارم البته ساخت کره عااااالیه 

اها مرسی

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  
چند خریدی؟

اتورو خریدم ۳ تومن

سلام.بله ساید دوو محصول با کیفیت و خوبی هستش .. 

مونتاژ در ایران شرکت انتخاب سرویس (شرکتی که محصولات اسنوا و.. تولید میکنه)  و قطعاتش از کره هستش... 

البته باید نگاه کنید کمپرسورش از کجاست و چینی نباشه(متاسفانه اکثر موتور ها یا چین هستند یا ترک که بی کیفیت تر از چینی هم هستش..)

اتو پرسی  معمولا چیز کاربردی نیست و خریدنش یه جورایی بیشتر جنبه ظاهری تو منزل داره و توصیه نمیشه..

اتو معمولی کارشو بهتر انجام میده ..