2733
2734
عنوان

یسری کارا برا اقایونه

143 بازدید | 17 پست

من تنهایی نمیتونم رو تختی بکشم .کشیه همش تا دومیو میندازم اولی درمیره

وقتی از شوهرم کمک میخام یا میگه خستم وبعد ۴ روز اینا میندازه 

راهکاری دارین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😑😑😑😑😑😑😑😑😑

راهکار برای روتختی؟؟؟!!!

کارگر بگیر همه را برات انجام میده نه تو خسته میشی نه اون که خستس از جاش تکون میخوره

به همین راحتی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
من پامو دراز میکنم میکشم

خیلی سهتع برام حالا من کلی گفتم یا مثلا دسشویی شستن من از سوسو مینرسم نمیتونم بشورم  همه جاشو میترسم سوسک دربیاد

یا مثلا اشعالو میزارم راه پله تا ۵ روز میمونه بوی گتد میده 

من تنهایی میتونم چون تختم تشک خوش خواب داره اول یه طرف رابلندش میکنم بعدمیرام سراغ بالای تشک

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
وای فک نکنم قبول کنن دسشوییو

چرا؟!!!!!

من که هر موقع کارگرم مریض بوده نیومده همسرم شسته 

باضافه جارو برقی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببخشید ولی زندگی این لوس بازیها رو برنمیداره. نمیگم مثلا شستن دستشویی کار شما است. کار هر دو تاتونه .چون هر دو استفاده میکنین اما دیگه نمیتونم بشورم چون از همه جاش سوسک درمیاد، ننربازیه. خب شما ساکن اون خونه ای. خانم اون خونه ای. یه فکری برای سوسکهاش بکن اول. بی دست و پا بودن افتخار نداره.

ببخشید ولی زندگی این لوس بازیها رو برنمیداره. نمیگم مثلا شستن دستشویی کار شما است. کار هر دو تاتونه ...

دقیقا

من همسرم خودش میشوره 

الان سه ماهه کرونا اومده کارگرم گفتم نیاد 

همسرم انجام میده

ولی اگر انجام نمیداد حتما خودم میشستم 

دیگه زنونه مردونه نداره که حتی گذاشتن زباله ها

2706