2737
2734
عنوان

چرا برادرا اینطورین؟

662 بازدید | 63 پست

سلام رفقا

همش با خودم میگم چرا برادرا تا ازدواج میکنن انقد افراط میکنن تو محبت به همسر و بی توجهی یه دفه به خواهر خودشون که آدم انقد دلش بگیره

واقعا مدیریت کردن محبت انقد سخته؟

انصافا خیلی از خواهرشوهرا از اول بد نیستن. انقدر یه دفه محبتو از دست میدن که ناخواسته تو رقابت می افتن با زنداداش.و متاسفانه خیلی از عروسا هم به این بی توجهی پسر دامن میزنن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن

😔😔😔

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به نظرم به خواهرشون بی محبتی نمیکنن

بلکه انقدر درگیر زندگی و مشکلات و مسولیت ها میشن که مثل دوران مجردی نمیتونن برای خواهرشون وقت بذارن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

منم همین مشکل و دارم...البته زن داداشم هی مخشو میزنه، سال به سال یه سراغ از من نمیگیره داداشم ببین یدونه خواهرش چجوره، چیزی می خواد، حالش خوبه..ههییچچچچ..‌..۴ ،۵ سال من و یبار هم دعوت نکرده خونشون..

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

نمیدونم چون کلا تو خونوادمون از برادر انتظار نداریم بعد از ازدواجشم مشکلی پیش نمیاد همون روند ادامه پیدا میکنه , اما مثلا اره تو خونواده شوهرم چون خواهرش خیلی ازش انتظار دارن بعد از ازدواج همش فک میکردن من باعث دوری برادرشون شدم درحالیکه اصلا اینجوری نیست فقط بعد از ازدواج مشغله های یه مرد خیلی زیادتر میشه اون وقت آزاد مجردی رو نداره دیگه , تو مجردی هیچ دغدغه ای نداره اما متاهلی خیلی خیلی فرق میکنه برای یه مرد 

خیلی از ماها که خواهرشوهریم انصافا آرزومون خوشبختی براردمونه‌. اما آدم یه دفه میبینه داداشش کلا دیگه بهش کاری نداره.یه موقع ها میگم چی میشه ماهی یبارم بگه اومدم خودتو ببینم یه چایی بخوریم.من حس نکنم دیگه هیچ د و نفره ای باهاش ندارم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن

یعنی داداشا قبل ازدواج خیلی محبت و توجه میکنن به خواهرشون؟ باورش برام سخته

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2706