2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21650 بازدید | 604 پست
من تا کسی دخالت نکنه کاری ندارم و صبورم ولی امان از باباش که مدام بهم غرمیزنه که چرا اینکارو کرد چرا ...

شوهرمنم خیلی سختگیره...البته ب حالشم بستگی داره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
تو چقد امید میدی ب آدم🤣🤣🤣🤣🤣

اخه خودمم دارم زجر میکشم چرا امید واهی بدم😂

روزی هزاربار میگم جلو در توالت نشین. الان رو این قفل کرده یه مدت 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم يه راهكار بهت ميگم شايد بنظرت مسخره بياد ولي كارسازه من زياد استفاده ميكنم😆😆 ديدي تو فيلما ...

بمیرم برات خواهررر🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نکن این کارو باخودت

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
اخه خودمم دارم زجر میکشم چرا امید واهی بدم😂 روزی هزاربار میگم جلو در توالت نشین. الان رو این قفل ک ...

چ باحاله...هرسری رو یه چیزی قفل میکنه😂😂😂

2728
منم امروز همش تو گریه بودم خیییییلی سخته اگه بچه ی اولمون دختر بود قضیه خیلی فرق میکرد واقعا کچل ...

دخترمن خیلی گریه میکنه، خیلیم بد غذا ه

پسر منم خیلی لجبازی میکنه تو جمع فقط گریه میکنه تو خونه هم فقط گند کاری، میزنه میشکنه

خواهرشو گاز میگیره و....

اصلا کنترل اعصاب ندارم یا میزنمش یا گریه میکنم

انگار افسرده شدم ازبس تو خونه موندم و...

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
خداحفظش کنه عزیزم. بچه سالم شیطونه دیگه

شیطونیش ب کنار.... آدم تحمل میکنه ولی واقعا یه جاهایی از دستمون درمیاد

آی گفتی تلویزیونننتن یاد تلویزیون خودمون افتادم زد شکوند ۸تومن خسارت زد 

کارای پسرمو بگم مغزت سوت میکشه 

دوچرخه اشو نوی نو برداشت خراب کرد داخل خونه

تممااااام اسابا بازیاشو کامل خراب کرده

لباس نو میخریدم براش با چاقو سوراخ میکرد😐😐

شلوار نو میخریدم براش (حتی الان که داره۷سالش میشه)عمدا با زانو روس فرش سر میخوره تا زانوشو سوراخ کنه

کوچیک بود با روروئک محکم رفت کوبید به گلدون نازنینم شکوند و با افتخار یه لبخند ملیح بمن زد و صحنه رو ترک کرد 

یادم‌اومد‌میگم خیییلیه 

منم باردار بودم بزور نشستم شستمش😥😭

عه امضات رو خوندم

چرا نه ب زایمان طبیعی؟؟؟

2738
بمیرم برات خواهررر🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نکن این کارو باخودت

😂😂😂😂😂

راه بهتري اگه سراغ داري بگو 

اين بشر استاده تو اعصاب خورد كردن فداش بشم 😄😄

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
چ باحاله...هرسری رو یه چیزی قفل میکنه😂😂😂

اره دوره ایه.

تا هفته پیش آب که میگرفت ازم پر میکرد تو دهنش یهو خالی میکرد رو لباساش. الان رفته تو فاز کثافت کاری جلو در توالت. منم کالسکه ش رو اوردم بست گذاشتم جلو در که نره بشینه😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706