2733
2734
عنوان

دوست داشتین مرد بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 57 پست

نه‌ واقعا... تو ایران زندگی پسرها سخت تر هست

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو این دور وزمونه و وضعیت الان جامعه .......

برای مرد تو این زمونه واقعا سخته اون بیرون بین گرگهای جامعه

بتونه "روزی حلال"برای زن و بچه اش بدست بیاره. .. ..

البته اگر این اعتقاد رو داشته باشه ...بعد از اون بیاد خونه تازه به زن و بچه اش برسه.. .. . ... 

من با انواع مختلف اقایون تو شغل های فنی و ازاد کار کردم.

و نمیدونم این چه نیرویی بود که با وجود اینکه در طول روز اونقدر خسته میشدن

زحمت میکشیدن تلاش میکردن..

غروب که میشد وقتی به این فکر میکردن که میخوان برن پیش زن و 

بچشون اصلا انگار تموم خستگی های کار از تنشون خارج میشد..

این برای من خیلی جالب بود.. ..  

2731

بدم نمیووومد. مرد باشی دست و پات بازتره.ولی من اگه مرد میشدم خیلی عاشقوونه میشدم مخصووصا اگه طرفمم دوسم داشت واسش همه کار میکردم.

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2738

اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
واقعا شهید ابراهیم هادی داداشته 

نه عزیزم

تو دلم اینجوری صداش میکنم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

نه اصلا

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

مرد بودن یا زن بودن برای خلقت خدا هیچ فرقی نمیکنه و در برابر خدا یکساننداین ماییم که برا همدیگه اسم میذاریم و دوجنسیتیش میکنیم .... مهم اینه که هر کسی بدونه که در برابر خودش و خانواده و جامعه ش چه وظیفه ای داره که البته اکثرا نمیدونن .

کاش می دانستم که نادانم ....
2706