2410
2553

منم کشیدم اما انگی که به من زدن خیانت نبود به هم زدن رابطه ی پسر با مادر بود درصورتیکه من هیچ کاری نکردم یار بی یاران خداست من واگذار کردم به خدا توهم واگذار کن به خدا که پناه و قاضی خوبیه

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خسته شدم تو بدترین موقعیت زندگیمم داییم اومد.خونمون اسم همسرم محسن من بهش گفتدایی محی هنوز نمیدونه دایی فوت کرده داییم داد زد مصطقی کیه گفتم عیچ کی حالا داد میزدا از,ترس حرف نمیزدک حق میدم داداشش فوت گرده ولی با من چرا

2714

من تو همه مراحل زندگیم بیکسی تجربه کردم و الان هم به این نتیجه رسیدم هیچکس خدا نمیشه

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

البته مادر شوهرم خالمه ها چه غلطی بکنم من تازه اون بفهمه دایی فوت کرده من نگفتم بفهمهمن رفتم ختم بی اجازه بفهمه وسط مجلس خاستگاریم کردن بخدا اینم بفهمه من میکشه