2737
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

فقط فهمیدم با یه آدم نادون طرفی

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

چه دل دریایی داری دختر😬

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا خوبه خالت حاملس حساسه نازک دل شده اینطوری میگ

من خالم حامله نیس سالمه ازین بدترمیگ

گف دیگ نیا خونه اقاجون😏😏😏😏😏😏

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
2731
2738

الله اکبر این دیگه کیه

من باردار بودم میرفتم خونه مامانم رو جارو میکردم گردگیری میکردم اشپزی میکردم از کار افتاده هم نیست. حتی الان که بچه چندماهه دارم کمک میکنم. چجوری روش میشه؟ مگه وظیفته؟

نترس آهش به هیچ جا جز خودش نمیرسه. فکر کرده چیکار کرده حامله شده

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
چ خاله بیشعورری😐اهت جای دیگ کاربرد داره نه تو زندگی  ملت...عجبا

سلام ببخشید راجع به امضاتون سوال دارم

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2706