2737
2734
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87055 بازدید | 1284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با بچه هات خوب شدی دختر؟ شوهرت چی دیگه اذیتت نمیکنه؟ 

ن بابا این تعطیلات منو بخدا کشت دخترام بهترم عزیزم بقران ی روز شوهرم با کمربند سه تایمون و زد زنگ زدم مادرش اومد گف ب پسرش گف حالا زنت بوده دلت خواسته ی تب هم بزنیش

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
يكي از فاميلاي ما به ميل حودش اينكارو كرد . بچشو داد به برادرشوهرش كه بچه دار نميشدن . هر چي بچه بزر ...

منم دقيقا همينو گفتم بچه از پوورشگاه بگيرن خيلي بهتره مادر پدر غريبه باشه تازه اين خانمي كه ميگي با رضايت خودش داده اون بنده خدا بچه اولشو بزوررر ميخواستن ازش بگرين بدون رضايت 

همينجا تو ني ني سايت يكي بود تاپيك زده بود فهميده بود مادرش زن عموشه ( نسبتشو دقيق يادم نيست ولي فاميلشون بود ) 

كلي افسردگي گرفته بود كه چرا خواهر برادراشو دوست داشتن اينو نداشتن و كلي ناراحت شده بود و بهش ضربه روحي بدي وارد شده بود

اصلا اين همه بچه پرورشگاهي چكاريه خب يك موقع هست طرف رفته پرورشگاه بهش بچه ندادن شرايطشو نداشته 

از طرفي رفته درمان كنه درمان هم نشده

خب حالا همچين پيشنهادي اونم نه از سر زور و اجبار به صورت درخواستي داشته 

ولي اينكه طرف خودش خودخواهه نه درمان ميكنه نه پرورشگاه ميره بزور ميخواد بچه اول عروسي كه يك ساله عروسشونه و چهار ماهه حامله اس بگيره تازه بهش ميگن خودخواهه كه نميده اونم بچه اول 

يعني اصلا باورم نميشه كسي به اين زن كه اينقدر خودخواهه حق بده

2731
ن بابا این تعطیلات منو بخدا کشت دخترام بهترم عزیزم بقران ی روز شوهرم با کمربند سه تایمون و زد زنگ زد ...

آخی😔خدا کریمه... 

توفقط با بچه هات مهربون باش بعد از خدا تو فقط یارشونی، کسشونی.... تکیه گاهشونی😔اونام با پای خودشون ب این دنیا نیامدن عزیزم، پس هواشونو داشته باش.... 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
اسگلن بابا ملت😂طرف به خودش زحمت نمیده بره دنبال درمانش و یا اینکه یه بچه از پرورشگاه بیاره اصلا حاض ...

اره واقعا تازه تصور كن تو كشوري هستيم مردسالارانه 

شوهرش بخواد راحت بچه ازش ميگيره ميده خواهرش 

تازه كاملا هم نده كلي بعد از اين درگيري دارن حسرت بگه بدل اين عروس بيچاره ميذارن همين الانش كلي اذيتش كردن و تواسترس و منگنه قرارش دادن كه بايد بچه رو بدي

يعتي فكرشم نميتونم بكنم  همچين ادمايي هم باشن

بچه اول كلي استرس داره تازه خانواده شوهرشم استرسشو بيشتر كردن همش بترسه كابوس بببنه كه زايمان كرده بچه اشو بردن اصلا فكرشم تن بدن ادم و ميلرزونه خيلي نامرديه

كسي كه بچه دوست داره و باردار نشده خيلي بايد خوب حس عروس و درك كنه و نبايد همچين كاري كنه نامرديه  واقعا نميفهمم چطور اينقدر بدجنسه يعني همه مدل داستان خواهرشوهر بدجنس  شنيده بودم اين يكي اخرش بود بدجنسترينشون!

2738
اره واقعا تازه تصور كن تو كشوري هستيم مردسالارانه  شوهرش بخواد راحت بچه ازش ميگيره ميده خواهرش ...

خواهره شوهرش بچه رو میخواد؟؟؟من فکر کردم خواهره خوده خانومه بچشو میخواد.دیگه بدتر😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

استاتر خیلی خوب جواب دادی افرین بشعورت.... ولی خدایی یاد خودم افتادم وقتایی ک از کمردرد التماس شوهرم میکردم کمرو ماساژ بده چ بد بود

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

خالت وحشیه پاچه اینو اونو میگیره اعصابم خورد شد جای تو بودم جرش میدادم😡😡😡

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
استاتر خیلی خوب جواب دادی افرین بشعورت.... ولی خدایی یاد خودم افتادم وقتایی ک از کمردرد التماس شوهرم ...

شوهر فرق داره وظیفشه چون بچه اونم هست ولی خواهرزاده وظیفه ای نداره تازه نفرینم میکنه انگار در حقش ظلم کرده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

استارتر برخوردتو دوست داشتم هم مودب بودی هم خونسرد ...والا من سر دوقلوهام استراحت مطلق بودم بخدا چهار دست و پا راه میرفتم خونه رو جمع و جور میکردم ..بعد زایمانمم یکروز نرفتم خونه مادرم ..مامانمم یک هفته موند خونم شبا بچه ها گریه میکردند میزد بهم میگفت پاشو شیرشون بده😐🙄🥺

شوهر فرق داره وظیفشه چون بچه اونم هست ولی خواهرزاده وظیفه ای نداره تازه نفرینم میکنه انگار در حقش ظل ...

بله میدونم منظورم این بود ک حاملگی این چیزا حالیش نی درد ک بگیره ازهرکسی کمک میخوای

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2706