2703
2553
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87043 بازدید | 1284 پست
حالا اون عیب نداره واقعا به کسی آسیبی نمیزنه ولیییییی قبول دارم میره تو مخ😂😂😂 ای خدا

به خدااااا

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

وای من برای شوهرم زورم میاد پماد درمانی بزنم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی بعضیا از ازدواج و زندگی مشترک و زندگی کردن فقط زاییدنو میدونن تامام😑😑

دقیییییییقا

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2720
الهی بابا آخه خالم میدونه من از بچه متنفرم و واقعا کلا نمیخوام ازدواج کنم ازدواجم کنم بچه نمیارم ...

کاش من مجردبودم کاش نازانبودم وگرن برام مهم نبودمیدونست ک من بچه دارنمیشم واین حرفوزد.خیلی ناراحت شدم.واقعادل شکوندن خیلی آسون شده

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
دقیقا مامانم قطع رابطس باهاش ینی بفهمه کاراشو انجام دادم گیس تو سر جفتمون نمیذاره😑😑😑

😂😂😂😂

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
واقعا که چه خاله ی بی اعصابی داری اما شما خیلی محترمانه صحبت کردی افرین در هر صورت چون بزرگتر بی اح ...

مرسی عزیزم😘

ولی راستش بخاطر کوچیک تر بزرگتری نبود جواب ندادم

اصلا بخاطر احترام نبود

فقط چون ادمیه که واقعا برام مهم نیس، از حرفش کلا ناراحت نشدم که بخوام جواب بدم

اخلاقم همینه آدمی که مهم نباشه برام کلا نمیتونه ناراحتم کنه 

چه بی ادب و پرتوقع !!

والا ما هم حامله شدیم انقدرم دستور نمیدادیم

بعضی ها دیگه شورش در میارن از لوس بازی 

خوب جوابش دادی و دهن به دهن باهاش نشدی 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2714
محلش نده باو انگل خانومو فک کرده حامله شده پرنسس شده جای تو بودم زنگ میزدم چند تا فحش خوشگل میدادم ب ...

یه سوال

برنج هفته ای ۳ بار فقط ۶ قاشق

بقیه وعده ها چی میخوری؟ 

هر چی دوست داشتی جز اونایی که نوشتی؟

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
کاش من مجردبودم کاش نازانبودم وگرن برام مهم نبودمیدونست ک من بچه دارنمیشم واین حرفوزد.خیلی ناراحت شد ...

ایشالا که خدا بهت یه 4قلوی خوشششگللللل بدهههه😍😍😍😍😍

معمولا حسی به این مسائل ندارم ولی نمیدونم چرا واسه شما از ته دلم دعا کردم❤

مرسی عزیزم😘 ولی راستش بخاطر کوچیک تر بزرگتری نبود جواب ندادم اصلا بخاطر احترام نبود فقط چون ادمی ...

خیلی اخلاق خوبی داری. بقولی جواب ابلهان خاموشیست

انشالله در امتحانات موفق باشی

قربونت عزیزم من فرزند سالم و صالح میخوام برا خودمو و همهههه ی منتظرا😅😚💓👶👶

انشالله گلم ب زودی بیای عکس بی بی چکتوبذاری وبگی منم مامان شدم😘

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
😂😂😂😂 دقیقا من واسه بابامم نمیزنم واقعا بدم میاد دست به تن کس دیگه بزنم

دختر تو مگه کنکوری نیستی ؟؟خالت کاراشو کرده شوهر کرده زاییده بعد تورو اورده نمیزاره درس بخونی ؟؟پاشو برو کنکور داری سایت چیز بدرد بخوری نداره گلم❤

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 
2706