2410
2553
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

87043 بازدید | 1284 پست

من دوروز مونده بودم خونه مامان بزرگم

خالمم حامله س اونجا بود(2ماهه اونجا مونده )

بعد واقعا خستم کرد

دم به دیقه آب میاری چایی میاری گوشی منو میاری لباسامو اتو میزنی بیا گوشیمو ببر بزن شارژ برو واسه من فلان چیز بخر 

به مامان بزرگمم هی تو غذا نمک نریز فلان نکن اینشو بیشتر بریز اونشو کمتر بریز و....

خلاصه عاصیم کرد ولی واقعا من کوچک ترین بی احترامی نکردم بهش هرچی گفت انجام دادم اخم و تخمم نکردم به جون خودم با اینکه از اینکه کار شخصی یکی دیگه رو انجام بدم متنفرم

تا امروز عصری لباسشو زد بالا یه روغن داد بهم گفت بشین کمرمو ماساژ بده

و بچه ها من واقعا از این کار که دست به تن و بدن یکی دیگه بزنم متنفرم

گفتم ببخشید خاله دستم چرب میشه

گفت وا میشوری بیا بمال 

گفتم نه بدم میاد من نمیکنم

قهر کرد رفت اتاق😐

منم دیدم این بدش اومده پاشدم لباس پوشیدم اومدم خونمون و کلا امتحانام هم شروع میشه باید بمونم خونه

حالا الان پیام داده اینو گفته

منم آروم جوابشو دادم اونم بلاکم کرد😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خوبی ک از حد بگذرد......

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

عجب بی چشم و روعه 

حامله باشه پاهاش ک کار میکنه😐😐😐

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2714
2706