1735
1765
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

85486 بازدید | 1279 پست

من دوروز مونده بودم خونه مامان بزرگم

خالمم حامله س اونجا بود(2ماهه اونجا مونده )

بعد واقعا خستم کرد

دم به دیقه آب میاری چایی میاری گوشی منو میاری لباسامو اتو میزنی بیا گوشیمو ببر بزن شارژ برو واسه من فلان چیز بخر 

به مامان بزرگمم هی تو غذا نمک نریز فلان نکن اینشو بیشتر بریز اونشو کمتر بریز و....

خلاصه عاصیم کرد ولی واقعا من کوچک ترین بی احترامی نکردم بهش هرچی گفت انجام دادم اخم و تخمم نکردم به جون خودم با اینکه از اینکه کار شخصی یکی دیگه رو انجام بدم متنفرم

تا امروز عصری لباسشو زد بالا یه روغن داد بهم گفت بشین کمرمو ماساژ بده

و بچه ها من واقعا از این کار که دست به تن و بدن یکی دیگه بزنم متنفرم

گفتم ببخشید خاله دستم چرب میشه

گفت وا میشوری بیا بمال 

گفتم نه بدم میاد من نمیکنم

قهر کرد رفت اتاق😐

منم دیدم این بدش اومده پاشدم لباس پوشیدم اومدم خونمون و کلا امتحانام هم شروع میشه باید بمونم خونه

حالا الان پیام داده اینو گفته

منم آروم جوابشو دادم اونم بلاکم کرد😐

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

عجب بی چشم و روعه 

حامله باشه پاهاش ک کار میکنه😐😐😐

دختر:من بدون تو نمیتونم زندگی کنم.... پسر:منم                         اکسیژن،غذا و اب:پس ما گُهیم این وسط؟                          به قول استاد:خوبه ادم غرور داشته باشه اما مغرور نباشه .... خوبه ادم از خودش راضی باشه اما از خود راضی نباشه ...من اگر بد بودم اون موقع هم بد بودم ..اگه خوب بودم اون موقع هم خوب بودم...اگر سعی نکنی عوض شی،عوضی میشی...اینکه دیگران قضاوتت میکنن، قضاوتت میکنن...ده نفر نوشت یه نفر خوند بازم نوشت بازم خوند اون ک نوشت مُرد اونی ک میخوند موند پس من مینویسم تو بخون من میمیرم تو بمون      

عجباااا

اصلا کل کشورهای جهان اشتباه میکنن مارو مجبور میکنن تو مکان های پر تراکم ماسک بزنیم. نوع پوششمون رو خودمون باید انتخاب کنیم و هیچکس برای ما نباید قانون پوشش بذاره. اصلا شما نزدیک من نشو تا کرونا نگیری به من چه. تو مکان های پر تراکم هم نفستو نگهدار وچشماتو ببند 🙂 الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی ابن ابی طالب .    الحمد لله الذی جعل اعدنا من الحمقاء 😊
1760

چطور دلش اومد بگه بچه دار نشی...حتما از ته دل نگفته بیخیال

تاپیک بامداد خمار:گروه قرمز  وزن شروع:۹۵وزن فعلی:۹۴.۵۰۰...هدف اول:۹۰....هدف دوم:۸۵...هدف سوم:۸۰...هدف چهارم ۷۵...هدف ناهایی:۷۰...🏃‍♀️😁🙌🥳 خدایا فقط به امید خودت...99.3.28                                            
1665

مگه میخاد سفینه هوا کنه انقد ادا میاد

حامله اس مگه دور از جون فلجه ک کارای خودشو نمیکنه😐

انتقامِ شهید سلیمانی،فتحِ"قدس"است،این را از پرچمِ سرخِ"یا لثاراتَ الحسین"بر فرازِ مسجدِ مقدس جمکران فهمیدم✌🇮🇷❤متاسفانه هنوز نتونستم ب اون درجه ای برسم که  مذهَبی و مُحَجَبِهباشم چ بسا خیلیم شیطون و سَر بِ هوام😁✋ولی یه عشق و علاقه و ارادت خاصی نسبت به شهدا و امام خمینی(ره)،امام خامنه ای(مدظله تعالی) و علی الخصوصحاج قاسم(رضوان الله علیه) دارم❤🇮🇷ک خدارو شاکرم ک محبت همچین عزیزانی رو در دل من ❤قرار داده .آهان راستی یه چیز دیگه؛دینِ اسلامکامله ولی من نیستم پس معایبِ من رو ب دینم نسبت ندین🤠اگر از کامنت من و برخورد من ناراحت و رنجیده و آزرده خاطر شدین منو ب بزرگی خودتون عفو کنین✋❤میدونی؛هیشکی کامل نیس منم اخلاقِ بد دارم ...ب امید روزی ک کنترل رو وردارم  بزنم شبکه خبر زیر نویس خبر فوری نوشته باشه که🔴مهدیِ فاطمه ظهور کرد🔴#شهیدِ گمنام؛راستی هنوز مادرِ پیرت تو خونه منتظره چرا اینجا خابیدی؟؟؟ راستی مادر نصف شبا با گریه از خواب میپره چرا اینجا خابیدی ؟؟راستی بابات چن ساله دق مرگ شدو عمرش سر اومد خدا رحمتش کنه😔راستی کسی نیس مادرو حتی یه دکتر ببره چرا اینجا خوابیدی ؟؟شهید گمنام خودم میدوونم شرمنده ی پلاکتم😔💔 مدیون اشک فرزندِ بی پناهتم💔حق داری هر چی بگی ...تازه دارم کنار قبرت فکر دقایق میکنم💔 به روم نیار گلایه هاتو خودم دارم دق میکنم😢💔 باشه دیگه کلِ وَصیتات رو اجرا میکنم توفقط غصه نخور 😢باشه دیگه دعا برا یوسف زهرا میکنم تو فقط غصه نخور😢 باشه دیگه کاری برا غوغای محشر میکنم تو فقط غصه نخور💔باشه دیگه فکری برا اشکایِ رهبر میکنم😢✔ تو فقط غصه نخور✔#شهیدِ گمنام🇮🇷💔😢