2733
2734
عنوان

پارک بانوان بازه بچه ها؟

151 بازدید | 9 پست

؟ 

وینستون چرچیل اولین سیگاری که از عطرِ گس و بوی ماندگارش خوشش اومد، اسم خودش رو گذاشت روش! چون می خواست طعم تلخ خودش رو با هربار دود کردن اینها، بفرسته توی مغز و روح آدم هایی که تا سال ها بعد این سیگار رو می کشن. چرچیل می خواست نوستالژی باشه و من تحسینش می کنم!                       بخشی از کتابم😎 #دلارام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کلی پرسیدی .ولی بله

پارک بانوان حقانی منظورمه ... مطمئنین؟

وینستون چرچیل اولین سیگاری که از عطرِ گس و بوی ماندگارش خوشش اومد، اسم خودش رو گذاشت روش! چون می خواست طعم تلخ خودش رو با هربار دود کردن اینها، بفرسته توی مغز و روح آدم هایی که تا سال ها بعد این سیگار رو می کشن. چرچیل می خواست نوستالژی باشه و من تحسینش می کنم!                       بخشی از کتابم😎 #دلارام
2738
منم همینطور...البته از اول اسفند....فقط دو سه بار رفتم خرید اونم تا سر کوچمون مجبور بودم

شماها رسما کرونا رو فیتیله پیچ کردین   کرونا غلط بکنه با هفت جد و ابادش بیاد سمتتون 😂😂اگه بیاد خودم لهش میکنم 

شماها رسما کرونا رو فیتیله پیچ کردین   کرونا غلط بکنه با هفت جد و ابادش بیاد سمتتون 😂😂اگه بیا ...

دست خودم نیست خیلی میترسم....امروز اب قطع شد..واحد کناریمون زنگ زد..رفتم ماسک و دستکش پوشیدم در و باز کردم بیچاره یه لحظه ترسید😁😁بعدم گفتم ببخشید تعارف نمیکنم بیاید تو..والا چکار کنیم هر روز امار جدید خسته شدیم..

ان شالله هر چا زودتر بره این ویرس😕

درست میشه دایی