2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

64 نفر 

و متاسفانه به دلیل عدم رعایت مردم و حماقت های هر روز بیشتر 

بالای سه هزار نفر در یک روز آمار ابتلای امروز بوده 

حالا اون کسانی که علائم دارن و دکتر نمیرن رو و آمار کسانی که آزمایششون به دلیل خطای نمونه گیری منفی شده (که چهل درصد نمونه گیری ها رو شامل میشه ) رو بیخیال !!!!!!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
دونستن‌ش چه کمکی میکنه؟؟😂

شاید باعث بشه کسی کمی به خودش بیاد و رعایت کنن!

کاش فیلم حال وخیم و درد و رنجی که بیماران میکشن و فیلم تلاش خسته کننده کادر درمان رو یک شبکه مداوم نشون میداد 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
هیچکس دیگ ماسک نمیزنه...امروز از سرکار داشتم میومدم خونه تو ون بودم ماسک و دستکش زدم ی خانومه چپ چپ ...

سرش رو می‌کوبیدی به شیشه 😠

حالم از کسانی که رعایت نمیکنن بهم میخوره میخواد یک غریبه باشه یا نزدیک ترین دوستم 

شاید باعث بشه کسی کمی به خودش بیاد و رعایت کنن! کاش فیلم حال وخیم و درد و رنجی که بیماران میکشن و ف ...

کسی‌که می‌فهمه نیاز به هیچ توضیحی نداره و کسی هم که نمی‌فهمه حتی یک توضیح‌هم واسش اضافیه.

我能打🦋🌱
کسی‌که می‌فهمه نیاز به هیچ توضیحی نداره و کسی هم که نمی‌فهمه حتی یک توضیح‌هم واسش اضافیه.

آره واقعا کسی که نمیفهه رو باید به زور قانون متوجه کنن که ماشاالله توی اون هم بسیار موفق و پیگیر عمل شده