2737
2734

ی 206 برام میگیره 

دعا کنید کن از سال 96 درگیر یاد گرفتنم نمیتونم گواهی نامه بگیرم کلا ن پارک دوبل ن دور دو فرمون حتی اون تست اولیه ایین نامه رو 4 بار امتحان دادم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بهش گفتم تو میدونی من نمیتونم حالا حالا ها بگیرم اینطوری میگی گفت تلاش کن تا 206 رو برات بخرم

وای تروخدا دعا کنید بتونم گواهی نامه بگیرم 😖😖😖😖عاشق 206 البالویی هستم البته البالویی نمیخره سفیده ولی بازم دعا کنید 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم به این فک میکنم چقدر مفتکی گواهینامه گرفتم😂😂 همه تلاشتو بکن قبول شی،

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2728
چ شوهر خوبی

اره خوبه

ولی الان من لنگ گواهینامه ام😑

ی سال کلاس رفتم بعد فهمیدم ک باید کلاژ رو بگیرم بعد دنده عوض کنم 😑😑😑😑😑😑😑😑

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738

با تصویر سازی تمرین کن

هر شب قبل از اینکه بخوابی، ببین که خیلی راحت و مسلط و با اعتماد بنفس توی اتوبانها رانندگی میکنی و میری پارک میکنی و ...

بعد از سه هفته که هرشب اینکار رو کردی برو بشین پشت فرمون

خودت تغییر رو متوجه میشی

اره خوبه ولی الان من لنگ گواهینامه ام😑 ی سال کلاس رفتم بعد فهمیدم ک باید کلاژ رو بگیرم بعد دنده ع ...

توروخدا اذیت نکن،راست میگی واقعا

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
الان آموزشگاههای رانندگی باز شدن یعنی ؟

اره فک کنم. 

من ک از شنبه میرم کلاس کیک ساز

ماشین شوهرم دنده اتوماته نمیشه یاد گرفت قراره با بابام اول چند روز برم باز دوباره برم آموزشگاه رانندگی

با تصویر سازی تمرین کن هر شب قبل از اینکه بخوابی، ببین که خیلی راحت و مسلط و با اعتماد بنفس توی اتو ...

سلام 😍

چه تایپیک عالی ای داری😘

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
وایی خوش بحالت انشالله که قبول میشی من که دفعه اول همه چی رو قبول شدم وقتی بهش گفتم گفت میدونستم قبو ...

تروخدا🤔؟

خوش بحاااالت

2706