2737
2739
عنوان

چرا جواب نمیدین؟

152 بازدید | 32 پست

بچه ها،پسری ک نخبه درسی باشه،تا الانم درسش عالی باشه...بعد کانال داشته باشه موسیقی،متن عاشقانه فارسی ،لاتین بگذاره....مثل این جمله ها سکوتت فلان بهمان هست....

میشه نتیجه گرفت عاشقه؟

کانال هم از چن سال قبل هست...

تو بیو اینستا هم چیز عاشقانع نذاشته

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کس پروفایل عاشقانه بزاره عاشقه 🤨🤨🤨🤔

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
2731

شاید شایدم ن

اخه کانال با پروفایل خوده طرف فرق داره

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
هر کس پروفایل عاشقانه بزاره عاشقه 🤨🤨🤨🤔

ن این کانال تلگرامی داره....ولی پروفیلش فقط عکس خودشه

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
ن این کانال تلگرامی داره....ولی پروفیلش فقط عکس خودشه

خب اونجا عاشقانه میذاره دلیل نمیشه ک عاشقه 

خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔                      داغونم همین 😔😔😔😔😔😔😔😔😔 تو این دوره زمونع یه مرد پیدا کنی خودم زنش میشم  متاسفانه همشون نرن مرد نیستن 💔😏
2738
شاید شایدم ن اخه کانال با پروفایل خوده طرف فرق داره

ن پروفایلش اصلا عاشقان نیست،بعد تو بیوش هم چیزی نیست...تو بیو پیج خانوادگیش هم فقط از خودش زده ک تخیلی عست،معتاد قهوه،حیلی غعال

ن پروفایلش اصلا عاشقان نیست،بعد تو بیوش هم چیزی نیست...تو بیو پیج خانوادگیش هم فقط از خودش زده ک تخی ...

نمیدانم 

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خب اونجا عاشقانه میذاره دلیل نمیشه ک عاشقه 

راستی تو بیو یکی ک کلا برا دوستاش هست فقط رشته زده..

مال خانواده گی هم از خودش زده،مثلا تخیلی،خیلی فعال ،معتاد قهوه.....

نه...من خودم دقیقن همینطوریم ولی عاشق نیستم

واقعا😥😥

ببین این دو پیج داره،یکی دوستاش هست اونجا فقط اسم رشته زده بیو

اون یکی هم زده تخیلی،خیلی فعال ،معتاد قهوه

واقعا😥😥 ببین این دو پیج داره،یکی دوستاش هست اونجا فقط اسم رشته زده بیو اون یکی هم زده تخیلی،خیلی ...

من بشدت تخیلی ام. فعال هم هستم تقریبا...معتاد قهوه بودم ولی معده م داغون شد:/ عاشق هم نیستم...بودم ولی الان نیستم...شاید اون عاشق باشه

نه. من همینم. بعضی وقتا هم بلند بلند شعر زمزمه میکنم😊😂😂😂😂

چون حال خودم خوب میشه. 

تین دلیل نیست برای الآن میخونم.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706