2733
2739
عنوان

داره ازشوهرم بدم مياد

1569 بازدید | 88 پست

سلام خانما 

من چهارماهه باردارم شوهرم خيلي بچه دوست داره هميشه فكرميكردم وقتي بارداربشم عين پروانه دورم ميگرده 😓ولي الان بيست روزه كه اومدم خونه مامانم ازدردتنهايي اينجاهم فقط شبايه نيم ساعت ميادوميره حتي پيشمم نميمونه ويارخيلي بدي دارم همش بالاميارم ولي اصلابراش مهم نيست انگاردردي كه من ميكشم اصلامهم نيست حالاجالبش اينجاست شبا كه ميادكل خستگي روزش واعصاب خوردياشومياره برام بعدشم ميگه خسته ام 

حالم خيلي بده امشب باكلي دردوخستگي خودم ومامانم براش شام قرمه سبزي گذاشتيم خودمونم نميخواستيم شام بخوريم فقط به خاطراون گذاشتيم امامرتيكه نفهم اومدگفت مامانم زنگ زده قرمه سبزي گزاشتم بياخونه ماگفت ميرم اونجا بعدبه من ميگه خب به مامانت زحمت نميدادي حيف نون نفهم نميفهمه به خاطراون بوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا خونه مامانتی

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

ازصبح تاشب دنبال كاراي باباشه 😓بعددكتربه من گفته داري ديابت بارداري ميگيري شبابروپياده روي اصلايادش رفته فقط ميگه خسته ام صبح بايدبرم كارگراي باباموبيارم 

بخدامن الان احتياج به توجه اون دارم 

كمردرددارم حتي نميتونم بهش بگم كمرموبمال

2738

تو اشتباه محض کردی رفتی خونه مادرت ..فقط برو خونت .نمیخوام بترسونمت ببین مردا توو ایامه بارداری بی خیالیشون به خاطره بی توجهی زنشونه البته خانمها چون درد دارن یادشون میره و مردا سو استفاده میکنن هرجور که هست برگرد برو تازه ماهه چهاره بیشتر بشه ............فردا بگو بیاد برو اگرم گفت چرا بگو همبنجوری خونه راحتترم ولش نکن مردا زود ول میشن.من الان ۱هفته اومدم خونه مادرم اون ول بود ولتر شد یه اس نمیده نامرد ......

خدایا شُکرت❤🧿
عزیزم شما بارداری حساس شدی ناراحت نباش گلم میگذره

خب نامزدبودم انتظارمحبت وگرمي داشتم گفتن نامزدي يادت ميره تازه عروس بوديم گفتن يه ذره بگذره خوب ميشه ولي كلا سردوخجالتيه 

ودربست دراختيارخانواده 

درحدي كه منوميزاره ميره سراغ اونا

خب نامزدبودم انتظارمحبت وگرمي داشتم گفتن نامزدي يادت ميره تازه عروس بوديم گفتن يه ذره بگذره خوب ميشه ...

بزرگترین اشتباه زتدگیت اینه که رفتی خونه بابات

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
2706