2726
تربیت فرزندان خوب و پیرورهبر و سرباز آقا تموم کردن حوزه تموم کردن دوره تبیین فکری رهبر رفتن کلاسا ...

شما علوم حوزه میخونین؟

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تقريبا به تمام اهدافم زندگيم رسيدم 

درسم شغلم 

ولي الان يه هدف دارم كه يكم سخته ببينم چي ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

هر لحظه رو زندگی کنم.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
از اینجا که نشستم تا اسمون هدف دارم .    

لنگه منی که

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

هدفم از بچگی این بوده که اموزشگاه موسیقی بزنم دنبال زدن کارهای اموزشگام که بعدش بتونم چندتا اجرا بین و المللی برگزار کنم.من به این هدفم چندسال پیش وقتی واسه یادگیری ویولن کلاس میرفتم قول رسیدن دادم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

من زیااااده

درسمو تموم کنم با معدل خوب 

تو رشته ام به یه جایی برسم و یه کار خوب پیدا کنم 

به ازدواج کنم و بچه داشته باشم

مهاجرت کنم

یاد بگیرم خودمو دوست داشته باشم و همون جوری که خودم دوست دارم زندگی کنم 

یاد بگیرم به خرف مردم بی توجه باشم

و.....