2726
عنوان

صورتم داره چروک میشه چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5982 بازدید | 80 پست
شیره انگور و شکر قهوه ای رو چطوری و کی استفاده میکردی

شکر قهوه ای رو که یکسال استفاده می کنم صبحا شیره انگور رو از شنبه استفاده می کردم برای مشکل معده تا سه قاشق غذا خوری یکیش صبح یکیش ظهر  یکیش شبا فقط طبعش گرمه تپش قلب میاره یه قاشق لیمو می ریختم و میخوردم بعد از چند روز استفاده پوستم شفاف شده و یه جورایی بازسازی میکرده در کنار شیره هم سفیده پرتقال با خود پرتقال میخوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم..کرم صد چروک الان استفاده کنی تو سن سی به بالا دیگه اثر نمیکنه..ماساژ خط خنده بده.

ممنون .الان دارم راجبش مطلب میخونم مث اینکه استفادش مشکلی نداره چون فقط محدود به سن ۳۰ به بالا نیس از الان باید پیشگیری کرد ژنتیک بعضیا اینجوریه خطوط چروک زودتر ظاهر میشن

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤

این دستگاه اصلن خوب نیس خواستم بگیرم خیلی ریسکه چون کار کردنش قلق داره با هر جهتی نمیشه زد بعد از استفاده کل صورت جای سوزن سوزن میشه خون میندازههه برای این دستگاه ترزیق سرم هم لازمه به ریسکش نمی ارزه کامنتا رو میخوندم تو اینستا خیلیا راضی نبودن 

من کم خونی شدیددارم باشکرقهوه ای خوب میشم؟؟

نه اونقد کنارش شیره انگور میخورم فوق العاده ضعفمو رفع می کنه تو هر صد گرم شیره انگور ۱۲ میلی گرم آهن داره نسبت به شیره خرما که فقط ۴ درصدهه و شیره انجیره هم کمه بیشترین میزان آهن تو شیره انگور به اندازه سه قاشق غداخوری بعدش ارده هست هر صد گرمش ۸ میلی گرم اهن داره کنجد هم خوبه ولی سرطانزاست به وجود مس __سمت سبزی نرو برای رفع کم خونی نرو بعد ها مشکل معده پیدا می کنی مثل زخم و ریفلاکس اینکارو کردم معدم داغون شده فعلن شیره انگور خوردم مخلوط سه شیره هم نگیر چون میزانشون یکی و کمه فقط شیره انگوررررر این هفته استفاده کردم ضعفمو رفع کرد فقط اینکه طبعش گرمه لیمو قاطی کن یا عرق کاسنی یا چیزای سرد استفاده کن 

2706