2733
2734
عنوان

بارداری بعد ۸ سال

2598 بازدید | 59 پست

بعد هشت سال ناباروری و دهها تلاش ناموفق الان به نقطه ای رسیدم که فکر میکنم هر کی هر سوالی داره میتونه ازم بپرسه. البته الان بچه دار شدیم که چنین جسارتی پیدا کردم. با تمام توان در خدمتتون هستم و آماده پاسخ به هر سوالی و کمک تا رسیدنتون به هدف. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درمورد مورفولوژی سوال داشتم 

۴ خوب نیس؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

مشکلتون چی بود؟؟

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐

عزیزم من جنینم تو 6 هفته به دلیل ضعیف بودن اسپرم همسرم سقط شد 

الان 3 ماهه قرص و آمپول مصرف کرده این ماه باید اقدام کنم 

آزمایشش قبل دارو 

تعداد 24 

حرکت 25 

مورفو 19 بود

آیا امیدی هست؟ 

از نظر تقویتی هم تا دلت بخواد عسل و سیاهدانه و موز و خرما و گوشت قرمز و اینا بهش دادم 

خودم کاملا چک آپ شدم سالمم

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2738
عزیزم من چنینم تو 6 هفته به دلیل ضعیف بودن اسپرم همسرم سقط شد  الان 3 ماهه قرص و آمپول مصرف کر ...

همدردیم

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐

اسی جووووون

عزیزم شما پروسه درمانتون چطوریه  دکتر چی میگه  چند وقته سقط شده نی نی؟ 😔🖤

من یک ماه سقط کردم...قلبش تشکیل نشده بود و ضعف اسپرم آقا مشکلمونه....چن تا داروی تقویتی ب ایشون و چن تا هم ب من دادن...آمپول نزدم...راستشو بخوای داروهامم مصرف نکردم ب همون گیاه طبیعی و گرمیجات اکتفا کردم...گف هروقت خواستم اقدام کنم حتی گف بعد پاکی اقدام کن ولی خودم میخوام تا ۳ماه صبر کنم..توکلم بخداست

2706