2410
2553

بعد ماه رمضون قرار بود برگذار بشه،ولی الان بازم هیچ خبری نیست

ای خدا

چرا کرونا نمیره؟

چرا کنسرتا شروع نمیشه

من یه کار خیلی مهم داااااارم🥺🥺

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کارمهمت تو حلقم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714
اقا کنسرت ماکان بند بازشه من صفا کنم 😭

من می‌خوام کنسرت گرشا رضایی برم🥺😭

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
تو کنسرت?

داستانش مفصله

من به کراشم گفتم بریم کنسرت گرشا

اونم گفت اع باشه

حالا از همون موقع کرونا اومد

منم دل تو دلم نیست دیگه طاقت ندارم

تو ك كار مهم داري پس در جريان بيشتر هستي كي باز ميشه  والا من اصلا يادم نبود چيزي ب اسم كنسرتا ...

وااااا🥺😭

من امروز اپرای موسی و شبان رو از آپارات دیدم عالی بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
تو کنسرت😐

داستانش مفصله

من به کراشم گفتم بریم کنسرت گرشا

اونم گفت اع باشه

حالا از همون موقع کرونا اومد

منم دل تو دلم نیست دیگه طاقت ندارم

2706