2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند مدت باهاش بودی؟

دو سه سال .هرموقع میخواست بهش توجه کنم میومد میگفت من دوست دختر قبلیمو بیشتر دوست داشتم که حرصم بده .من آگاه نبودم وگرنه باید خیییلی زودتر تموم میکردم .ولی خب خیلی چیزا آدم یاد میگیره 

من داشتم، از اول بهم نگفت خدا لعنتش کنه ، دارم براش دق میکنم خداااا ،دارم ازبین میرم ،می میرم براش ا ...

الهی بمیرم تا حدودی درک میکنم حالتو چن وقت با هم بودین؟ بعده چند وقت فهمیدی ک یکی دیگه رو میخاد به اون رسید یا نه؟

میشه برا خوب شدنه حالِ دلم صلوات بفرستین؟
2728

بله 

کلی عذاب کشیدم اخرش فراموشش کردم خودم تو تنهایی خودم حالمو خوب کردم

بعدشم که یه جنتلمن وارد زندگیم شد😊تازه فهمیدم چقد احمق بودم به اون میگفتم عشق

من به هر چی بخوام میرسم💚
مگه پسرا اصلا از رابطه در میان یادشون میمونه طرف قبلی رو؟ کسی که نفر قبلی رو دوست داره چه نشونه ای ...

خیلیا بعد اینکه طرف رو از دست میدن میفهمن دوسش داشتن و جای خالی نبودنشون اذیتشون میکنه

2738

منم ۱۳سال گرفتار یه عشق یک طرفه بودم. بعدا فهمیدم قبل از من عاشق یه دختری بوده که بابای پسره موافقت نکرده که ازدواج کنند. شکست سختی بود خیلی سخت اما خب جز پناه بردن به خدا کاری از دستم برنمیاد. اون دختره هم فکر کنم بعدش ازدواج کرده بود

من، کراش داشتم رف سمت دوستم، دوستمم بهش دروغ گف، ی جورایی در حد خیانت، با دوست خودش، خودشم رفیقم بود ...

چند وقته با همین؟ بنظرت میتونن فراموش کنن طرف قبلی رو؟

خیلیا بعد اینکه طرف رو از دست میدن میفهمن دوسش داشتن و جای خالی نبودنشون اذیتشون میکنه

واقعا...نامزد قبلی من یه هفته بعد از جدایی مون سریع کلی دختر جایگزینم کرد...دو سال با هم بودیم ،تازه جلو چشمای من...خیلی ناراحتم...با همه هم کلی بگو مگو و خنده داره...همه شون هم دوست داره...برام عجیبه اینقدر راحت کنار اومدنش هنوز منو شوک کرده

منم ۱۳سال گرفتار یه عشق یک طرفه بودم. بعدا فهمیدم قبل از من عاشق یه دختری بوده که بابای پسره موافقت ...

یعنی طرف از علاقه ی تو به خودش خبر داشت یا نه؟

2706