2737
2734

سلام 

منظورم صرفا بیماری هایی که هیچ راه درمانی ندارن؟ 

چطور حاجتتونو مطرح کردید که نتیجه گرفتید؟ 

من خودم وقتی حاجتمو دارم مطرح میکنم خیلی امیدوارم، و واقعا حس مثبتی دارم، حس میکنم حرفام شنیده میشه و قطعا کمکی هم میرسه 

اما کسی که میخوام شفا پیدا کنه، هنوز درگیره 

منم خیلی دلگیر میشمو ناامید 

شما چطور دعا کردید که برآورده شد؟

بله پسر خاله م تصادف کرد برگه اهدای عضو برای خاله م اوردن سه روز مهلت داد یهو دیدیم بهوش اومد دکترا میگفتن معجزه س.الانم خدارو شکر خوبه

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داییم طبق گفته مادر بزرگم یه غده تو سرش بوده که با معجزه از بین میره طوری که دکترا تعجب کردن.اون شب شفا دوازده امامو تو خواب میبینه که پدربزرگمم همون خوابو همون شب میبینه.که بهش گفتن شفات دادیم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
بله پسر خاله م تصادف کرد برگه اهدای عضو برای خاله م اوردن سه روز مهلت داد یهو دیدیم بهوش اومد دکترا ...

وا میگن تا مرگ مغزیش تایید نشه اهدا صورت نمیگیره چطور وقتی مرگ مغزی نبوده اومدن برای اهدا یعنی همش الکیه میگن که مرگ مغزی به هوش نمیاد؟

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2738
داییم طبق گفته مادر بزرگم یه غده تو سرش بوده که با معجزه از بین میره طوری که دکترا تعجب کردن.اون شب ...

من همیشه اینو که همچین خوابیو ببینم تصور میکنم 

خدا کنه منم نشونه ای ببینم 

من همیشه اینو که همچین خوابیو ببینم تصور میکنم  خدا کنه منم نشونه ای ببینم

انشاالله

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
وا میگن تا مرگ مغزیش تایید نشه اهدا صورت نمیگیره چطور وقتی مرگ مغزی نبوده اومدن برای اهدا یعنی همش ا ...

دقیق نمیدونم عزیزم واسه ۶ سال پیشه.ولی یادمه خاله م زنگ زد مامان بزرگم گفت برگه اهدا اوردن که رضایت بدم.که مامانبزرگم تو روستا از همه خواست دعا کنن.تو ماه رمضونم یه اقاهه شبکه ۳ اومده بود مرگ مغزی بود اما خوب شده بود.

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
وا میگن تا مرگ مغزیش تایید نشه اهدا صورت نمیگیره چطور وقتی مرگ مغزی نبوده اومدن برای اهدا یعنی همش ا ...

تا اونجا که من میدونم برای کسایی که احتمال برگشتشون کمه، به خانواده شون میگن در صورت تمایل فرمو پر کنید

2706