2737
2734
مرسی مهربون

خواهش میکنم عزیزم🌹

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اره ميتونه شروع كن به گفتن ذكر به نيت پاك كردن چيزهايي كه درونت هست و باعث شده اين احساس تجربه ...

سلام دوست گلم

خب به من بگوچکارکنم 

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همين مه گفتم ديگه مرتب بگو استغر الله ربي واتوب اليه واسه هر خواسته اي كه داري همش بگو اولش به ارامش ...

سلام واقعا چه عالی😍

چه زمانهایی بگم وچه تعداد

تابحال تجربه کردی من الان همسرم بامن حرف نمیزنه میخوام آشتی کنه😭همه ش به خاطردخالت بقیه یک فردخیلی ظالم توزندگیمونه کسی میدونه چه دعایی بخونم دست ازسرزندگی من برداره وبره به راه خودش

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
2731
سلام واقعا چه عالی😍 چه زمانهایی بگم وچه تعداد تابحال تجربه کردی من الان همسرم بامن حرف نمیزنه میخ ...

برا اشتي يا ودود خيلي خوبه همين ذكر هم خوبه اما نه به اين نيت كه اخلاق همسرت عوض بشه به اين نيت بگو كه داده هاي منفي ذهنت كه باعث ميشه اين رفتار از همسرت ببيني پاك بشه

زمان مهم نيست فقط مرتب بگو اول به ارامش ميرسي با ادامه اش مشكلت حل ميشه

برا اشتي يا ودود خيلي خوبه همين ذكر هم خوبه اما نه به اين نيت كه اخلاق همسرت عوض بشه به اين نيت بگو ...

آها مرسی هرتعدادی بگم خویه

🌷🙏

اره من يه دوره قانون جذب نه ماهه شركت كردم كه ماه اخرش پاكسازي بود ذكر عربيش همين استغفر الله  ...

عزیزم از قانون جذب جواب گرفتی

عکاس کرمان    _mhdyekazemi پیج اینستا جهت هماهنگی
2738
میشه بهم بگی چیکارا کردی تو‌خصوصی

همينجا ميگم تمرين برا هركسي متفاوته. نگاه كن چكار كني احساست بيشتر خوب ميشه هرچي حس خوبت بيشتر بيشتر باشه ارتعاشت قوي تره من وقتي به مهربوني خدا فكر ميكنم به نعمتام فكر ميكنم و شكر گذاري ميكنم خيلي حسم عالي ميشه

واسه پاكسازي گناها هم استغرالله ميگم كه ميتوني فارسي شو بگي 

متاسفم

لطفا مرا ببخش دوست دار

مچكرم