2737
2734
من ی مشکل خیلی خیلی بزرگ دارم دوروزه شروع کردم منم ب نظرت حاحت میگیرم؟

خوشبین باش ب خدا...مطمئن باش صلاحت باشه حتما میگیری.چرا ک ن😍😍ان شالله.ولی من خیلی معجزه ۱۲۴ هزار صلوات رو شنیدم .انقد شنیدم خودم علاقمند شدم امتحانش کنم.و جواب گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت شماهم بزرگ بود؟ روری چندتا میفرستادی؟ ب چه تعداد صلوات رسیدی ک حاجت گرفتی؟ اصلا تو دوران ختم ...

حاجت من یکیش معنوی هس یجورایی.ی حاجت دیگم پول خیلی زیادی میخواس...ک اونی ک پول زیادی میخواس چن شب پیش شخصی یهو بهم گف با کمال میل و حتی قسم ب خدا خورد ک من برات همچین کازی رو انجام میدم پولش هم بامن.من موندم قشنگ.سجده شکر رفتم فقط.فک کنم ب ۲۵ هزارتا صلوات رسیدم الان

حاجت شماهم بزرگ بود؟ روری چندتا میفرستادی؟ ب چه تعداد صلوات رسیدی ک حاجت گرفتی؟ اصلا تو دوران ختم ...

معلومه ک گناه کردم.خب موهام ک معلوم هس🤦🏾‍♀️غیبتم حتما کردم.این دوتا گناه رو مطمئنم.🤦🏾‍♀️ولی خب نماز رو سروقت میخونم تا جایی ک بتونم.بقیشم توکل ب خدا.خدا مهربونتر ازینحرفاااس عزیزم.صلاح باشه حاجت میده

2728
حاجت من یکیش معنوی هس یجورایی.ی حاجت دیگم پول خیلی زیادی میخواس...ک اونی ک پول زیادی میخواس چن شب پی ...

خداروشکر 

من تز،بچگی با مادرم دعوا میکنم البته مامانم حلال میکنه ولی همش میگم ب خاطر این گناهم شاید حاجت نده😭

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
معلومه ک گناه کردم.خب موهام ک معلوم هس🤦🏾‍♀️غیبتم حتما کردم.این دوتا گناه رو مطمئنم.🤦🏾‍♀️ولی خب ن ...

الهی قربونت برم با این حساب منم امیدوار شدم😍😍😍😍😍😍😛😍😍😍😍قربون خدا برم

الهی اون یکی حاجتتتم خدا بده😍😍😍😍

معلومه ک گناه کردم.خب موهام ک معلوم هس🤦🏾‍♀️غیبتم حتما کردم.این دوتا گناه رو مطمئنم.🤦🏾‍♀️ولی خب ن ...

الهی خیر ببینی😍😍😛😛

2738
چشم.همین امشب🥀🥀

💝

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
یه ۴۰تا عاشورا نذر کردم ولی دلم نمیاد بخونم

باتمام خلوص نیت بخون واعتقادکامل به امام حسین علیه السلام توسل من مطمئن باش بی جواب نمیگذاره انشالله دموفق باشی

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
اره من يه دوره قانون جذب نه ماهه شركت كردم كه ماه اخرش پاكسازي بود ذكر عربيش همين استغفر الله  ...

منم افسردگی دارم. وارامش ندارم خواهش میکنم اگه این روش به من میتونه کمک کنه راهنماییم کن

2706